Skocz do zawartości

Shiny Garage Jet Black Exterior Trim Restorer


Piotrek

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

na tapecie nowość od SG. Obiektem testu są moje lusterka, nie mają żadnej faktury i nie lubią się za bardzo z dressingami.

 

300_300_productGfx_c2af75c4ba1069ab100ce5f4bf4c2539.jpg

 

Najpierw opis producenta:

Shiny Garage Jet-Black Exteriror Trim Restorer to wysokiej jakości dressing do plastików zewnętrznych.

Preparat przywraca pierwotny kolor elementom plastikowym, zabezpiecza je przed oddziaływaniem promieni UV oraz nadmiernmy brudzeniem.

Bardzo wydajny i przyjemny w pracy.

 

Kolor: fioletowy

Konsystencja: gęste mleczko

Zapach: płyn do paneli Sidolux :mrgreen:

 

 

Umyte APC 1:10 i przetarte IPA 1:1:

 

iydb2a.jpg

 

2w3b29j.jpg

 

Oklejone do 50/50:

 

2urnzbo.jpg

 

Aplikowałem słoneczkiem Megsa:

 

34iom4z.jpg

 

Od razu po, bez przecierania:

 

35lga6f.jpg

 

I po przetarciu fibrą:

 

2cgb3b.jpg

 

Drugie lusterko, przygotowane tak samo:

 

evb0wj.jpg

 

Zaraz po smarowaniu:

 

b3lz01.jpg

 

I po przetarciu fibrą:

 

694c9l.jpg

 

Jeszcze jedno 50/50 na wycieracze z tyłu:

 

2vjpte8.jpg

 

Będe obserwował jak się spisuje, głównie chodzi mi o to czy nie spłynie z lusterek. Samochód stoi pod chmurką ,a ostatni codziennie pada więc może być ciekawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzucił by ktoś filmik z bezdotyku jak się to zachowuje, albo chociaż zdjęcia kropelek :D Wyglądałem przypomina ValetPro Yellow Bumper Care, no powiedział bym, że identyczny, tylko kolor inny, nawet konsystencja prawie taka sama :) ValetPro identycznie się zachowywał zaraz po nałożeniu, też zostawały takie mazy... Tyle, że on był raczej średnio trwały, nie był zły, ale 2-3tyg i go nie było. Ciekawe jak ten sobie poradzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, wiem. Widać zresztą n zdjęciach. Ale jeśli ktoś nie chce przecierać fibrą (jak np ja) to niestety mazy są, zostają. Ale wiadomo, że to nie jest kwestia która dyskwalifikuje produkt. Ale właśnie Bumper Care zachowywał się tak samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc tak, jestem po tygodniu testów. Odcięcie na lusterku jest cały czas widoczne. Jest to dla mnie duże zaskoczenie bo, z lusterek spływało mi wszystko. Co do odpychania wody to jest na bardzo dobry poziomie. Dzisiaj dostał Tenzi Truckiem i nie zrobiło to na nim większego wrażenia. Wiem, że wcześniej obiecałem kropelki ale zrobię. W piątek dałem też próbkę koledze krd ,więc też pewnie się wypowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, wiem. Widać zresztą n zdjęciach. Ale jeśli ktoś nie chce przecierać fibrą (jak np ja) to niestety mazy są, zostają. Ale wiadomo, że to nie jest kwestia która dyskwalifikuje produkt. Ale właśnie Bumper Care zachowywał się tak samo.

 

Jeśli nie chcesz przecierać dodatkowo fibrą po aplikacji, to proponuję spróbować Vinyl Gel od Autobrite. Stosuję już jakiś czas i dla mnie bez porównania jeśli chodzi bezproblemowe nakładanie. Po jednym przejeździe i bez żadnego docierania prezentuje się tak : vinylc.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

 

Ponad 2 tyg. od aplikacji.

 

Oglądajcie w HD i Full Screen, bo w mniejszych rodziałkach słabo widać.

 

Sory za jakość pierwszej części filmu, ale mój htc ma czasem problem ze złapaniem ostrości.

 

W drugiej części widać jak ładnie odpycha wodę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wieść gminna niesie :

-04.06.2013 robilem w Mercu jedno lusterko SG Jblack drugie nie efekt na chwile obecna chwile wyglada tak :

Lusterko zrobione SG:

71932505067128901041.jpg

Lusterko bez zadnego specyfiku:

35448350250886857924.jpg

auto robi dziennie 400km

zdjecie zrobione po dzisiejszych deszczach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.