Skocz do zawartości

Shiny Garage Jet Black Exterior Trim Restorer


Piotrek

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
  • Moderator

 

Właśnie do mnie dojechał, może w weekend uda się znaleźć trochę czasu to wrzucę fotki.

juz mam :P robi fajna robote :) szybciej bylo zamowic i wytestowac niz czekac az ktos napisze :D:D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Jakiś czas temu przygarnąłem od kolegi z forum Shiny Garage Jet Black Exterior Trim Restorer.

W poniedziałek wypucowałem auto, a wczoraj przyszedł czas na plastiki podszybia, lusterek, na słupkach drzwi i jeszcze maźnąłem gumowe elementy przy szybach. Wszystko wcześniej wypucowane APC i IPA.

Dressing nakładałem aplikatorem K2. Produkt ma fajną konsystencję i przyjemny zapach dzięki czemu dobrze się z nim pracuje. Jest bardzo wydajny - prędzej zajadę brykę na śmierć niż zużyję zawartość butelki (a nie była pełna jak brałem :) ). SG JB bardzo ładnie odświeżył i przyciemnił mi plastiki. Wyglądały słabo (zwłaszcza największy element na masce), a teraz... jak nówki :)

Trwałość? - pojeździmy, zobaczymy. Dam znać.

Na chwilę obecną jestem bardzo zadowolony z uzyskanego efektu.

 

I fotki... cyknięte telefonem w cieniu i wieczorem, więc... Coś tam widać :)

(Jet Black pod aplikatorem)

ZqOcvHK8HwliikOi8wKj0PKR5P28OtgNDOQB9H-E

 

Lusterko (Jet Black z lewej strony)

inykS04Wl6UtlwlZe6RIWbxPHejRHrRAeMib6NlZ

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
7 godzin temu, BiałyGTi napisał:

cos wiadomo ?? ile trzymał

Nałożony 30 sierpnia siedzi do dziś. Pug nie myty ręcznie od tamtego momentu - tylko piana Yeti i płukanie na bezdodtyku.

Plastiki (nie tykane QDkiem) ciągle bardzo dobrze wyglądają. Miałem zrobić fotkę na sucho -  dzisiaj nie wyszło... :(

Kropelki może nie the best, ale ciągle pada. Gdyby raz spadło z nieba, to może by to lepiej wyglądało.

 

Plastikowe elementy maski, podszybia i ramiona wycieraczek:

_WsTfmouIXSL-17N8LedtpP3yzKdzVrnv_liUuD6

4C8Q19k77nnwF4DU_yMZMyGwZtyOU5aNK-zekIt_

Plastiki lusterek. W tle dolne uszczelki szyby i chyba plastikowa ramka w lewym górnym rogu:

qUSYeq3lA_cknJ3G3Z4rZB5u2ySOJkphsE0xi0c7

Osobiście jestem bardzo zadowolony z efektów działania SG Jet Black'a :)

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.