Skocz do zawartości

Shiny Garage Jet Black Exterior Trim Restorer


Piotrek

Rekomendowane odpowiedzi

I ja wstawiam mniej więcej aktualny stan.

Wywaliłem go z lusterka, opierał się skubany. Truck 1:5 nie zrobił na nim większego wrażenia, ale nie takie rzeczy się robiło. Jak widać jest jeszcze na lusterkach, ale czerni to już tam mało. Ale fakt łatwo nie miał, samochód stoi tą stroną na słońcu. Jak dla mnie bardzo fajny dressing. Na drugim cały czas ma się bardzo dobrze.

 

IMG_20130625_175139.jpg

IMG_20130626_175937.jpg

 

[ Dodano: 4 Lipiec 2013, 21:30 ]

Dzisiaj nakręciłem coś takiego, to na drugim z lustrerek, miesięczny. Polecam w HD. Dobrze widać, dobra jakość ?

 

https://vimeo.com/69709479

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

U mnie też bardzo dobry efekt. Zwłaszcza, że to chyba pierwszy dressing jaki dostał mój samochód. Czerń na lusterkach jak nowa. Po miesiącu przesmarowałem 2 raz bo wcześniej zostawiłem dla testu trochę niedociągnięć. Zobaczymy ile teraz posiedzi. Co do kurzu to nie zaobserwowałem jakiejś zmiany. Chyba jest pod tym względem neutralny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamilkok ja nie zauwazyłem żeby jakoś bardziej przyciągał kurz - za to latwiej kurz zdjąć z elementów zabezpieczonych JetBlackiem,

Mpadlewski - ja też nalożyłem druga warstwe po ok dwoch tygodniach - plastiki "wypiły" prawie całą poprzednią a teraz jest już dużo "czarniej" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Odgrzeję kotleta ;)

 

Posiadam Jet Black i mam pewien problem. Wczoraj woskowałem auto i nakładałem dresingi i dziś rano zauważyłem, że w pewnych miejscach na listwach jakby już go nie było nie wiem w czym jest problem może go za szybko docierałem fibrą czy poprostu coś z nim jest nie tak...

 

Jak Wy go aplikujecie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bonthyc, Taki już jego urok. Ja przed użyciem zawsze swojego wkładam na godzinkę do lodówki i zamienia się w żel. W temperaturze pokojowej staje się natomiast cieczą. Właściwości są takie same, ale żel jakoś bardziej mi podchodzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Nałożyłem parę warstw na listwy boczne w Golfie 4 i nadal szybko znika, nie wiem już co robić bo to przypomina mi walkę z wiatrakami, fakt że te listwy są tak jakby gładsze niż plastiki na zderzakach czy podszybiu, co polecacie? zmienić preparat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam, zakupiłem nie dawno Jet Black Exterior Trim Restorer i jestem w 100% zadowolony z niego. Ładnie ożywił moje listwy , progi w Passacie B5 fl które dawno nie były niczym odświeżane. Środek godny polecenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maciek-drummer, moi przedmówcy zwrócili już na to uwagę, ale napiszę raz jeszcze. Czasami, przy mocno wyjałowionych plastikach aplikację trzeba powtórzyć kilka razy zanim element "nasiąknie" preparatem. Oczywiście może zdarzyć się sytuacja, że Jet nie polubi się z danym rodzajem plastiku, osobiście nie spotkałem się jeszcze z takim przypadkiem, może to jednak wpłynąć na trwałość produktu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety. Po dokładnym wymyciu plastików APC 1:4 oraz IPĄ dressing Jet Black od SG nie przyjął mi się, tzn. ładnie poczernia listwy, tylko że na krótko, nałożyłem kilka warstw wczoraj, dzisiaj poprawiłem i stwierdziłem że już jest mniej czarny i zaczyna blaknąć...

Koledzy pisali wyżej by spróbować kilka warstw, tylko w jakich odstępach czasu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.