Skocz do zawartości

Shiny Garage Jet Black Exterior Trim Restorer


Piotrek

Rekomendowane odpowiedzi

  • 5 miesięcy temu...

Jet Black nie sprawdza się na plastikach w aucie Seat Leon 1p. Niezależnie od miejsca aplikacji (maska, słupki, tylny zderzak). Rozmawiałem z twórcą produktu i po jego instruktażu próbowałem warstwowania produktu. Nic to jednaj nie dało. Produkt ładnie odżywia plastyk nawet taki, który jest w dobrej kondycji. Gdyby trwałość była dłuższa byłby wart swojej ceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

A u mnie coś dziwnego z Jet Black się dzieje. Kupiłem dwie sztuki w lutym. Srodek przy aplikacji się "ciągnie" zostawia biała mączke na plastikach i ogolnie jest bardzo problematyczny z aplikacji. Porównując do Trim Resotrera czy Revive nakładanie to dosłownie udręka. Ktoś sie z tym spotkał ?

Pomijam fakt że wodę poźniej odpycha ale roznicy w nasyceniu przed i po aplikacji nie widać. Testowane na plastikach w moim X-Type, Leonie I, Golfie Mk2 i Mk3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Srodek przy aplikacji się "ciągnie"
zostawia biała mączke na plastikach
jest bardzo problematyczny z aplikacji.
nakładanie to dosłownie udręka.
roznicy w nasyceniu przed i po aplikacji nie widać.

Bio witaj w klubie. :D Mój od samego początku w taki sposób się zachowywał. Widzę, że to coraz powszechniejsze przypadki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

U mnie Jet Black sprawdził się doskonale. Plastiki w moim Peugeocie 307 były miejscami szare, teraz są bardzo czarne - prawie jak nowe! Co do trwałości to wypowiem się za jakiś czas. Na razie jest super. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Chcialem dorzucic trzy grosze. Kupilem jetblack rok temu i obecne nakladanie to udreka. Objawy tak jak koledzy wyzej :) Ciagnie sie, ciezko go rozprowadzic, jest gesty i gumowaty. Po nalozeniu mam wrazenie, ze wysycha bardzo slabo albo w ogole. Dodam, ze to wersja "poprawiona" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ref]piepia[/ref], a zważył się w butelce? Mój teraz wygląda jak pianka do golenia wyciśnięta z puszki... Chyba niestety będę musiał go wyrzucić, ja też posiadam poprawioną wersję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam, że wszystkie prędzej czy później się "zważą". To tylko kwestia czasu.

 

Dokladnie u mnie wytrzymał 1,5 roku i z zelu zrobila sie taka wodnista ciecz ale swoje wartosci zachowala i normalnie kryje elementy trwalosc na tym samym poziomie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie piepia i maciek-drummer kontaktujcie się bezpośrednio z SG na ich stronie internetowej. Ja ostatnio zgłaszałem rozwarstwienie się Beads Spray Wax-a i wymienili bez problemu na nowy egzemplarz. Muszę sprawdzić swojego JetBlacka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piepia, jeżeli dokładnie prześledzisz ten wątek to zauważysz, że produkt który zakupiłeś mógł sprawiać problemy podczas aplikacji była to pierwsza partia, która zaraz po zgłoszeniu maciek-drummer wycofaliśmy z rynku i od wszystkich naszych Partnerów, a osoby które były w posiadaniu tego produktu prosiliśmy o kontakt w celu bezpłatnej wymiany. Kolejna przygotowana przez nas partia Jet Blacka miała już odpowiednią konsystencję i nie sprawiała żadnych problemów.

 

maciek-drummer, korespondowaliśmy zaraz po tym jak założyliśmy ten temat, i dzięki Twojemu zgłoszeniu udało nam się zareagować odpowiednio szybko i poprawić produkt. Natomiast nie chciałeś skorzystać z wymiany otrzymanego od nas bezpłatnie Jet Blacka, na nowy.

Z tego co napisałeś wynika, że w okresie marzec-wrzesień 2016 kupiłeś nowego Jet Blacka i masz z nim nadal problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Spoko, pytałem bo moim numerem jeden był Koch Chemie, ale właśnie po sporych deszczach lubią zostać zacieki w miejscach w których spływa woda.

Ja nic takiego nie mam po NMPC oraz po ValetPro Trim Glitz, za to po ValetPro BTB owszem. NMPC trzyma się ładnie nawet na śliskich listwach, najlepiej z wymienionych, ale Jet Black jeszcze nie miałem. hmm, może odkupię od kogoś trochę na próbę. A na opony też można go aplikować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ref]kedar[/ref],

 

Shiny Garage Jet-Black Exterior Trim Restorer to wysokiej jakości dressing do plastików zewnętrznych.

Preparat przywraca pierwotny kolor elementom plastikowym, zabezpiecza je przed oddziaływaniem promieni UV oraz nadmiernym brudzeniem.

Bardzo wydajny i przyjemny w pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ref]kedar[/ref], Ja mam Plast Star ale to jest chyba to samo. Aplikuje go na plastikowe zderzaki w Oplu Corsie które ładnie przyciemnia i odżywia, ale jak są nocne opady deszczu to zostają zawsze zacieki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Rowniez drugi miesiac płynie od aplikacji i srodek nadal zyje i chyba ma sie dobrze. Jestem bardzo zadowolony z dzialania i szczerze polecam ;) W przeciwienswie do koch nano, nie łapie tak kurzu co osobiscie bardzo mi odpowiada bo na slasku jest tego w powietrzu od groma.

 

DSC_0641.jpg

 

 

DSC_0638.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.