Skocz do zawartości

Mr Cleaner Detailing Expert Shop


MrCleaner

Rekomendowane odpowiedzi

Nielsen Aluminium Cleaner 1l. Czy są jakieś przeciw wskazania przy stosowaniu ich na felgach?? tzn. czy można używać na felgi polerowane, na felgi z uszkodzonym lakierem itp.??

ja też się dołączę do pytania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja stosowałem je na "gołe" aluminium w dużym rozcieńczeniu i nie powstały wżery aczkolwiek bardziej polecał bym wersje Nielsen Chemicals non acidic aluminium cleaner

http://www.mrcleaner.pl/index.php?zobacz=1177

 

Jest zdecydowanie delikatniejszy i bezpieczniejszy , jeżeli felgi są mocno zapuszczone to zdecydował bym sięna kwasowego Nielsena i nieco poeksperymentował z stężeniem :).

 

Co bo BP 75mm mocowanego na gwint 14mm niestety ale będzie on dostępny w przeciągu 2 a może nawet 3 tygodni , chyba że wcześniej znajdę równie dobry z innego źródła.

 

 

I bardzo dziękuje wszystkim za pozytywne komentarze i przede wszystkim za zamówienia złożone w naszym sklepie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Maćku, mam do Ciebie parę pytań:

1. Czy będziesz miał w ofercie AG Car Glass Polish?

2. Posiadam 3,5" (8cm średnicy) spot pady od Menzerny, czy Wasz mały BP będzie pasował? (średnica rzepa w padzie to 7cm)

3. Czy masz w ofercie pady MS o średnicy 125mm?

4. Na stronie widzę, że płaski żółty i pomarańczowy pad MS jest określony jako średni, czy to błąd czy nie macie padów miękkich?

5. Nie posiadacie płaskich spot padów MS?

6. Czy stosując mniejszy BP potrzebuje jakiejś nowej przeciwwagi do mojej DAS-6?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz może Autoglym SRP?? Lub możesz coś polecić bardzo podobnego do tego produktu?? Nielsen Gold Plus 1l oraz Nielsen Liquid Gold, poproszę jakiś dokładniejszy opis tych produktów jak można. Oraz który daje lepszy efekt wizualny. Oraz kolejne pytanie, kiedy będzie środek do plastików wew. firmy Nielsen, jestem z niego bardzo zadowolony i potrzebuję drugą butelkę, Szykuje się spore zamówienie i chciałem kupić wszystko razem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum

Informujemy, że ponownie mamy w ofercie Eurow Shag http://www.mrcleaner.pl/EUROW-m1597.html

w 1- 3- i 5- pakach :)

 

ponadto szersza oferta Prima http://www.mrcleaner.pl/Prima-m1599.html

 

i wiele innych ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odwrotnie pomarańczowy jest mocniejszy

 

Biały - cutting pad

 

Pomarańczowy - Polishing pad

 

Zółty - lite polishing pad

 

czarny - Glazing/finishing pad

 

[ Dodano: 10 Czerwiec 2010, 14:11 ]

Czekam na info o dostepnosci Kestrel Sim 180. Bo coraz bardziej kusi mnie Sparky

 

Aktualnie informacje jakie otrzymałem to takie że Sim będzie dostępny z początkiem lipca i to juz informacje pewne na 99%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.