Skocz do zawartości

Mr Cleaner Detailing Expert Shop


MrCleaner

Rekomendowane odpowiedzi

No to i ja podziękuje za pierwszą paczkę choć drugie zamówienie. Wszystko w najlepszym porządku no i bonusiki co bardzo lubię :-] Teraz czekamy tylko na nieszczęsny duster... A cukieri bardzo smaczne i jako przyszły dentysta bardzo popieram inicjatywę cukierkową :-]

 

No i bardzo jestem zaskoczony porównaniem na żywo Eurow shag i Dodo Juice Fantastic Fur na korzysc moim zdaniem dla Eurow shag.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i bardzo jestem zaskoczony porównaniem na żywo Eurow shag i Dodo Juice Fantastic Fur na korzysc moim zdaniem dla Eurow shag.

Przy czym jest to bardzo złudne - o ile Shag jest naprawdę dobrą mf, która chłonie całkiem sporo wilgoci, dobra jest do detailera ze względu na swoją miękkość (mniejsze ryzyko zarysowania), to jednak do polerowania wosku Fantastic Fur w moim odczuciu jest zdecydowanie lepszy. Właśnie przez to, że nie jest tak bardzo puszysty jak Shag, ale ma za to bardzo długie włosy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem, zapłaciłem i otrzymałem!

Szybko, to co chciałem, plus bonusiki bardzo miłe!

 

Polecam każdemu ten Sklep :)

 

Jednak proponuję jeszcze lepiej zabezpieczać Nielsena. Zamówione przeze mnie APC doszło niestety uszkodzone... No cóż, na kuriera i traktowanie przez niego paczek nie mamy wpływu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra zamówiona, pierwsza w życiu :ad: dotarła, w weekend zaczynam walkę z jednym samochodem :) obym nie wyglądał tak jak ta ikonka :evil: dzięki za gratisowa ręcznik i dwa cukierki Bounty :roll:

 

P.S. Proponuję aby zwrócić uwagę firmie DPD, skoro widnieje naklejka "Ostrożnie" a paczka przychodzi jakby ktoś na niej pół dnia siedział to lekka przesada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nOx, jak jest różnica między Monster Shine Aplikator Tri-Color German http://www.mrcleaner.pl/Monster-Shine-A ... p1084.html a Zaino Tri Foam Applicator http://www.mrcleaner.pl/Zaino-Tri-foam- ... p1181.html

Z tego co mi nOx mówił to - poza kolorem - żadna. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
jak długo trzeba czekać na Kestrel'a SIM180

a jak długo na DAS-6 albo DAS-6 Scholl starter Kit? Kurka wczoraj miałem zamówić ale coś mi wypadło a dziś już nie ma :wallbash:

 

własnie też by mnie interesowała ta polerka a najlepiej ten zestawik ewentualnie jakiś inny fajny zestawik zrobiony z tą polerką :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja zamówiłem, otrzymałem rozpakowałem i...

Teoretycznie git ALE:

 

Zamawiałem Nattys blue wax a dostałem zwykły paste wax i nikt mnie nie informował skąd i dlaczego taka zmiana - niby cena ta sama ale specjalnie zamawiałem blue do ciemnych lakierów bo "zwykłych" wosków do każdego rodzaju już mam parę... :/

Mam nadzieję, że następnym razem będzie dokładniej :acute:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.