Skocz do zawartości

Mr Cleaner Detailing Expert Shop


MrCleaner

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Kilka słów ode mnie. Paczuszkę otrzymałem ekspresowo. Radość trwała jednak krótko. Pewna rzecz którą zakupiłem okazała się wadliwa i rozkleiła się. Paczka dotarła w poniedziałek, wczoraj rano defekt i ...???

Wysłałem mail do firmy z zapytaniem co robić. Po 5 min dostałem odpowiedź ,że mogłem trafić na wadliwą partię i co najważniejsze właśnie Pan pakuje do mnie nową szt. Szczerze mówiąc troszkę nie dowierzałem ale dzisiaj jakieś pół godziny temu ku mojemu zdziwieniu zadzwonił listonosz z nową paczuszką.

SZOK!!! Jest to super firma z niesamowitym podejściem do klienta czego najlepszym przykładem jest moja przygoda.

POLECAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

paczka dotarła, dzięki za gratisy. Mam nadzieje że nastepne zamówienia będą miały krótszy termin realizacji ;)

Kiedy można spodziewać się black hole?

I czy z zakupem Sim 180 trzeba się spieszyć?

Chciałbym zakupić wszystko razem (jedna przesyłka)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że pełna oferta colli wróci już niedługo na stan magazynowy. nie jestem w stanie nic obiecać ale jest szansa aby było to w przeciągu 7-14 dni .

 

Mariusz dzięki za zamówienie :)

 

Co do Sim 180 to myślę że nie ma co się bać szybko raczej nie zniknie z półek .

 

Z BH ponoć jest kłopot produkcyjny i dla tego jest przerwa w dostawie ale juz nie długo ma wrócić na magazyn ale tutaj temat ma się podobnie jak z colli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyjaśnione telefonicznie :)

 

Powiększamy oferte o nowe produkty Race Glaze na stocku juz dostępne samplery wosku pre wax cleaner , przenośne wiaderko :) zestaw wash & Wax kit ,

 

http://www.mrcleaner.pl/Raze-Glaze-m1610.html

 

A już nie długo Lusso Oro , R222 oraz Victoria Vax :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.