Skocz do zawartości

Krótkie pytanie - krótka odpowiedź część 4


Evo

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś walczyłem ze śladami sadzy we wnętrzu "brygadówki". APC dało radę na plastikowych boczkach, ale niestety z dywanikami idzie mu troszkę gorzej. Mogę użyć na tapicerkę jakiegoś "odsmalacza"? Myślicie, że podoła i nie zniszczy dywaników?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

czy na domowe potrzeby wlasnych dwoch samochodow dywanów szt 3 :P i czasami jakies auto kolegi taki odkurzacz wystarczy żeby wyciagnac brud z foteli ? :)

 

http://allegro.pl/odkurzacz-przemyslowy ... 21321.html

http://allegro.pl/niemiecki-odkurzacz-n ... 27109.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

zalożyłem temat , ale nie uzyskałem pełnej odpowiedzi :) ... Co zrobiłem zle? Prosze o jakaś szersze wyjaśnienie ;)

 

Dotychczas używałem wosku Collinite 476 i jestem z niego bardzo zadowolony, zarówno z trwałości jak również efektu wizualnego. Pewnie to świadczy o tym jakim jestem laikiem :D ... Wiec aby się przekonać do czegoś innego kupiłem zestaw Zymöl Sampler Set 1 :)

 

No jak tylko przyszedł to poleciałem do garażu i wyczyściłem maskę HD cleanese i na jedną część maski położyłem Colli a na drugą Zymol Titanium.

 

Może zrobiłem to niedbale (całość w ~ 20 min) + przy 8 stopniach celciusza ;) ale hmm ja nie widzę żadnej różnicy :) Czy to możliwe, ze oba woski wyglądają tak samo ?!!!

 

Jeśli tak to może jakiś błąd w aplikacji :) ? Mam nadzieje, ze w przypadku Concours'a zobaczę różnice :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy na domowe potrzeby wlasnych dwoch samochodow dywanów szt 3 :P i czasami jakies auto kolegi taki odkurzacz wystarczy żeby wyciagnac brud z foteli ? :)

 

http://allegro.pl/odkurzacz-przemyslowy ... 21321.html

http://allegro.pl/niemiecki-odkurzacz-n ... 27109.html

 

 

 

 

A to można wstawiać linki do aukcji??

Co niektórzy chyba mają problem z czytaniem regulaminu lub mają go w głębokim poważaniu, a później wylewają żale, że ich post został usunięty.

 

 

P.S. Karcher 3.200 w Castoramie kosztuje ok. 200 PLN, więc ten z Alle to bardzo średnia promocja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pysio, Cała magia jest w przygotowaniu lakieru, a nie w wosku, który jest odpowiedzialny za około 5% efektu finalnego...

 

Ok, tylko myslalem, ze cos jednak zobacze z racji takiej, ze tu mam 51% Carnauby a nie jakies 10 :)

 

Oki spróbuje zrobić cały proces :) mam nadzieje, ze wtedy coś zobaczę :D Dziękuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra co do odkurzacza to mi doradziliście... przepraszam za wstawienie linka....

teraz doradźcie mi na temat myjki

 

cena do 350 zł

 

Nilfisk C 110.4-5 X-TRA

czy

NAC 4112T MOC 1750 W

bo na tego malutkiego Karchera jakoś nie mam ochoty i przekonania bo kolega miał to nawet dobrze błota z ciągnika umyć nie mógł a kupił takie coś podobnego jak podałem i juz troche lepszy efekt :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, krótko i na temat

Seat Leon rok 2008 od poczatku zero pielegnacji - tylko zapewne myjka, szczoty. lakier w stanie bardzo szorskim i tempym - mało ktos dbal o to auto - czy jest sens przeleciec go tri colorem + UC ? tak wiem bez zdjec nie da rady z odpowiedzią wiec pytanie ogolne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, krótko i na temat

Seat Leon rok 2008 od poczatku zero pielegnacji - tylko zapewne myjka, szczoty. lakier w stanie bardzo szorskim i tempym - mało ktos dbal o to auto - czy jest sens przeleciec go tri colorem + UC ? tak wiem bez zdjec nie da rady z odpowiedzią wiec pytanie ogolne.

 

Samo mycie + tricolor = nie.

 

Mycie, dekontaminacja (iron, smoła, glinka) + tricolor = jeśli masz za dużo czasu to jest maluuuuutkie światełko w tunelu, że zauważysz jakiś efekt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czym lepiej rozcieńczać produkty - woda kranowa czy destylowana ? Czy to nie ma znaczenia...
To zależy jakie konkretnie produkty. Niektóre destylowaną niektóre wystarczy kranową :|

 

PS> jeśli pomogłem, kliknij "pomógł" 8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Domel, kiedyś rozcieńczyłem coś kranówką to po jakimś czasie na dnie pojawił się osad. Tak jak napisał g.pajak, kwestia jaki produkt. Destylowana jest na tyle tania w marketach, że używam tylko takiej.

 

ShinyGarage EF

Billbery Wheel Cleaner

ValetPro BlueGel

 

[ Dodano: 16 Marzec 2014, 13:24 ]

Czym lepiej rozcieńczać produkty - woda kranowa czy destylowana ? Czy to nie ma znaczenia...
To zależy jakie konkretnie produkty. Niektóre destylowaną niektóre wystarczy kranową :|

 

PS> jeśli pomogłem, kliknij "pomógł" 8-)

 

Pomogl jest aktywne jesli jestes autorem tematu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś tu na forum czytałem, że takie sprawy jak IPA czy APC do wnętrza, lepiej rozcieńczać z destylowaną, żeby osadów (czy plamek) nie było.

A do felg to pewnie i zwykła dobra. Choć jak koledzy piszą destylowana 5l chyba z 5zl kosztuje-nie majątek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W temacie przyciemniania: dziś zrobiłem sonnenland'a black dye'em. Jutro wyjadę na deszcz i zobaczę czy ma jakieś właściwości hydrofobowe... I tu pytanie: robił ktoś taka akcje? Czymś zabezpieczaliscie taki dach po aplikacji bd?

 

I następne: jakie stosujecie stężenia Z clear i auto wash?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.