Skocz do zawartości

Krótkie pytanie - krótka odpowiedź część 4


Evo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Czarne skórki Recaro w Golfie 4 czym pielęgnować (foto z scs- myslę że się nie pogniewa właściciel :) ):

aad3746bb5284a1amed.jpg

czy

5c01e838afc2e3efmed.jpg

 

A może macie inne propozycje? We wrześniu ubiegłego roku była czyszczona Colourlock'iem w studiu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozwaliła mi się nakrętka od butelki Blue Gela. W związku z tym szukam butelki, do której mógłbym przelać zawartość.

Czy mogę przelać go do butelki po np.wodzie demineralizowanej? :mrgreen: Jest grubsza od wody mineralnej, ale sporo cieńsza od butelki od Blue Gela :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shmatan, poczatkowo z braku innego srodka nakladalam Dionysusa. Aplikacja uciazliwa, szczegolnie na oponie z duza iloscia rowkow. Aplikator z gabki technicznej poddawal sie po 2 oponach przy metodzie wcierania (wtedy nie musialam szarpac sie ze scieraniem). Schodzilo mi ok 15 ml. na 4 opony 185/55/15 jednostronnie. Latwiej nakladac gdy jest cieplo (np. na umiarkowanym sloncu). Po wchlonieciu opona wygladala ladnie i efekt utrzymywal sie dlugo ale jak dla mnie nie byl to efekt naturalny - taki "satynowy blask". Na roznych oponach dawal rozny efekt.

Ale za to na nadkolach - rewelacja. Wyszorowane i zabezpieczone przed zima i snieg nie chce sie trzymac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktm950, martek, dzięki Panowie. Zostało mi ok 50ml co przy jego wydajności wystarczy na cały sezon na same plastiki i rozważałem zakup prawie całego z giełdy bo dressingu do opon mi zostało na 2-3 aplikacje. W takim wypadku chyba wreszcie sprawdze osławionego megsa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarne skórki Recaro w Golfie 4 czym pielęgnować (foto z scs- myslę że się nie pogniewa właściciel :) ):

Obrazek

czy

Obrazek

 

A może macie inne propozycje? We wrześniu ubiegłego roku była czyszczona Colourlock'iem w studiu.

 

 

Mi bardziej pasuje Colorlock ;) A jak skory były czyszczone w studio to taki zestawik wystarczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ustawiać światła po wymianie żarówek ? W instrukcji jest napisane, że nie jest konieczne jeśli po wymianie swięca w jednej linii . :)

 

Jak zmieniłeś z chinola za 3 zł na coś "markowego", to nie zaszkodzi podjechać do jakiejś skp i zerknąć jak świeci. A jak z dobrych zmieniłeś na dobre to nie ma poCZeby :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wytwornica piany PET (dostępna u partnerów) spieni mi Tenzi Leder Clean?

Ja używam jej też do APC. Dziś czyściłem auto wewnątrz VP Interior APC i pieni super :good:

Wiele fajniejsza robota jak dla mnie z tą pianowniczką :good::)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.