Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

Aivars,A co Ci to przeszkadza.Przestałem sie litować nad ludźmi ,bo większość ma innych w d..ie.

Liczą się tylko ich własne tyłki.Całego świata nie zbawisz ,ale jak koleś zapłaci mandat to następnym razem się może zastanowi chwilkę zanim zajmie nie dla niego przeznaczone miejsce.

 

Sprawa prosta ,jak by nie postawił na tym miejscu to nikt by nigdzie "uprzejmie nie doniósł"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

 

 

Nie wiem co by mi bardziej przeszkadzalo: czy to ze jakis 'zdrowy' imbecyl parkuje w miejscu dla inwalidow, czy wlasnie to 'uprzejmie donosze'. Wychodze z zalozenia, ze swiata nie zbawie, choc bardzo daleko mi do znieczulicy spolecznej na wszystko dookola.

 

 

 

zastanawiasz sie az do sytuacji kiedy Ty bedziesz musial skorzystac z miejsca dla inwalidy a wszystkie te miejsca beda zajete przez panamere, siodekmi eski itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za takie parkowanie można by było dać komuś karną naklejkę(KARNY KU....S ZA PARKOWANIE)

Jest tego dużo na znanym portalu aukcyjnym i kosztuje to śmieszne pieniądze

Osobiście przyłapałem sąsiada z naprzeciwka z bloku który takie karne k.....sy naklejał mi na bocznej szybie tylko za to iż ładnie sumiennie parkowałem aby reszta nowych sąsiadów mogła stanąć na parkingu, nie przewidziałem tylko jednego iż sąsiedzi z bloku naprzeciwko owy parking uważają za swoją własność. :wallbash::wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście przyłapałem sąsiada z naprzeciwka z bloku który takie karne k.....sy naklejał mi na bocznej szybie tylko za to iż ładnie sumiennie parkowałem aby reszta nowych sąsiadów mogła stanąć na parkingu, nie przewidziałem tylko jednego iż sąsiedzi z bloku naprzeciwko owy parking uważają za swoją własność.

Każda wojna, nawet słuszna jak ta wojna, charakteryzuje się tym, że giną niewinne ofiary. Niestety byłeś jedną z nich, ale na takie poświęcenie reszta społeczeństwa jest gotowa :good:;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

g.pająk dodam tylko iż na tym samym parkingu przerysowany cały bok w focusie mojej drugiej połówki. Domniemam iż to też za parkowanie na nie swoim pakingu.

Na to akurat są dwa sposoby, niestety żaden nie ma 100% skuteczności:

 

1. Zgłosić na policję, może znajdą

2. Złapać, i spuścić wpierd..l

 

W obu wypadkach najlepiej mieć delikwenta, jeśli nie masz nigdy nic nie zrobisz :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W drodze na majówkę kupiłem ze znajomym 2 napoje izotoniczne (czy jak one się tam nazywają) na jednej z sieci stacji benzynowych. Po drodze patrzę a tam coś pływa jakieś kawałki sam nie wiem czego szukam daty przydatności... BRAK ! Ten sam napój kupiony na innej stacji kosztował 2 razy tyle i miał widoczną datę. Z powrotem wstąpiliśmy na stację biorę z półki napój było ich z 10 z zmazaną datą przydatności. Pani mnie skasowała po otrzymaniu paragonu pytam się Pani to niech mi Pani pokaże teraz datę przydatności :mrgreen: oczywiście gały jak 5 zł no nie ma. Krótka rozmowa oczywiście nie winiłem Pani bo wiem jak to jest w handlu. Mam numer do kierownika zdjęcia paragon i napój zastanawiam się czy coś dalej z tym nie zrobić... :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoń do kierownika. Zobaczymy co powie ale w każdym bądź razie trochę się przestraszy i może zaprzestanie takich rozwiązań. Wątpię żeby pracownicy sami z siebie tak robili.

Sam prowadzę teraz stację i nie wyobrażam sobie takiego dziadostwa.

Żywienie ludzi to ogromna odpowiedzialność ale jak widać niektórych to przerasta :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Życie codzienne stacji> dostajesz z góry planogram co, jak i ile masz mieć towaru na stanie* ... za plecami masz supermarket , termin przydatności się kończy i ...obniżasz cenę do ceny zakupu ( góra będzie wkurzona , bo zysku nie ma i bankowo sensowne tłumaczenie nie będzie przyjęte ) ale i jak to nie pomoże to albo zmazujesz datę albo samemu kupujesz ten towar za swoją kasę. Oczywiście kasy kierownikowi brakuje , to obciąża tym pracowników i są oni zmuszani do składek (30-100zł co miesiąc) aby pokrywać idiotyczne zamówienia ...przeterminowany i co najważniejsze niesprzedający się towar jest zastępowany nowym z 2-3 miesięczną datą ważności ....i koło się zamyka ! Są firmy jak Cocacola lub pepsi i firmy od chipsów które swój przeterminowany towar "likwidują" (w ich obecności się go utylizuje) a oni wystawiają dokumenty zwrotu ....ale reszta ma to gdzieś , bo muszą sobie odbić grubą kasę jaką wykładają za obecność swojego towaru na wszystkich stacjach paliwowych .

 

Booohal jeśli u Ciebie możesz sam decydować co zamawiasz i ile to jesteś szczęśliwcem i pracownicy nawet mogą Cię lubić :o

 

 

*przedstawiciele sprawdzają co tydzień stany i rozmieszczenie na półce i jak nie pasuje nawet 1 towar z jego firmy to stacja dostaje karę ...100-500zł !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Booohal jeśli u Ciebie możesz sam decydować co zamawiasz i ile

Tylko w kilku % Reszta jest narzucona (planogram), a ilości w opakowaniach zbiorczych często są co najmniej chore jak na moje zapotrzebowanie (tym bardziej, że sąsiaduję z Kauflandem :/ )

Doskonale wiem o czym mówisz jednak nie wszędzie tak źle to wygląda jeżeli dochodzi głowa na karku pracowników, szefa, umiejętność negocjacji z PH, współpraca z okolicznymi stacjami, lokalizacja jako taka itp. itd.

Pracownicy raczej mnie lubią ale to nie dla tego, że nie obciążam ich za przeterminy itp. (żeby nie było, że u mnie tak słodko: ostatnio rzygnąłem 500zł za przeterminy :zly: )

Temat rzeka ogólnie. Jakby co to możemy na PW się pożalić trochę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie znam schemat ;) Zamawiałem owoce/warzywa/ryby w tonach plus soki bakalie wiem jak to jest ;) Ale nigdy ale to nigdy świadomie nie był wystawiony towar po terminie o zmazywaniu terminów nawet nikt nie myślał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.