Skocz do zawartości

Sonax Xtreme Briliant Shine Detailer


Evo

Rekomendowane odpowiedzi

Obserwuję przyciąganie kurzu. I po 24 h 50/50 z AW QD (który był testowany przez JM63- w tamtym teście zdecydowanie mniej przyciągał kurzu niż np. DG 921), mogę napisać, że nie widzę różnic... jeśli chodzi o elektrostatyczność (w wyglądzie AW bardziej przyciemnia). Leciutki kurz się pojawił ze względu na to, że pomieszczenie jest zakurzone, ale wydaje się, że Sonax i tu jest bardzo dobry. Teraz będę obserwował jak reaguje na prawdziwy brud :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy można tego Sonaxa stosować na świeżo nałożony Dodo, lub inny wosk tego typu ?

 

Po co chcesz na świeży wosk kłaść Sonaxa ? Na padlinę to można , ale tak od razu to bez sensu .

 

[ Dodano: 31 Styczeń 2013, 12:47 ]

I wszyscy na forum już oczami wyobraźni widzą $$$$ jakie kolega zgarnia za taki zamęt

 

To się nazywa owczy pęd :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I wszyscy na forum już oczami wyobraźni widzą $$$$ jakie kolega zgarnia za taki zamęt

Nie wszyscy :P

Ja "oczami wyobrazni widze" jak mu sie zamykaja z hukiem drzwi sklepow, ktore w odpowiednim czasie nie wprowadzily do swojej oferty kosmetykow SONAX ;)

Czego oczywiscie mu nie zycze..................... mimo ze mi namieszal w liscie zakupow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc jestem po pierwszym teście SBSD ;)

Testowe auto to Dacia Logan MPV w kolorze białym :D

Auto nie wiedziało do tej pory co to LSP,ale szczególnie zagruzowane nie było ;)

Przed testem oprysk apc ok 1:8,mycie bezdotykowo-dotykowe :u i wytarte jako tako do sucha.Woda na aucie stała ładną,równą taflą ;)

Moim celem było przede wszystkim sprawdzenie,jak się zachowa ww.Detailer w warunkach typowych,więc na szybko ;)

temp.aplikacji ok.6st.C wilgotność powietrza duża.

Po aplikacji przed laniem wody odstęp czasowy wynosił 4minuty :u

Maskowania nie stwierdziłem,wzrost śliskości niewielki.

Tak to wygląda

34564708.jpg

 

57030050.jpg

 

 

81621486.jpg

 

83742186.jpg

 

Oglądać na dużym ekranie i 480p,bo yt zjadł jakość,a biały kolor auta nie pomaga ;)

Na dźwięk nie zwracajcie uwagi ;)

Środek zrobił na mnie pozytywne wrażenie,zobaczymy jak z trwałością będzie ;)

 

Podsumowując na partyzanta też daje radę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie czekam na testy z wytrzymałości, bo produkt zrobił zamieszania że hoho.

Bo nie chciałoby mi się co np 2 tyg oblatywać auta :>

Jak zachowuje się w trakcie jazdy tzn kropelki tez ładnie uciekają? i jak z przyleganiem brudu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie czekam na testy z wytrzymałości, bo produkt zrobił zamieszania że hoho.

Bo nie chciałoby mi się co np 2 tyg oblatywać auta :>

Jak zachowuje się w trakcie jazdy tzn kropelki tez ładnie uciekają? i jak z przyleganiem brudu.

 

Ale to nie jest wosk, tylko QD :acute:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie czekam na testy z wytrzymałości, bo produkt zrobił zamieszania że hoho.

Bo nie chciałoby mi się co np 2 tyg oblatywać auta :>

Jak zachowuje się w trakcie jazdy tzn kropelki tez ładnie uciekają? i jak z przyleganiem brudu.

 

Ale to nie jest wosk, tylko QD :acute:

 

 

To ja wiem, ale jak tu takie testy na gołej powierzchni robią i herezję że zamiast wosku używać, to czemu nie potestować na wytrzymałość? :)

Ja bym to wolał jako QD używać :D

Bo wolę smarować i gładzić niż psikać .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kubik, jeszcze raz dzięki za spota, testy i piwko potem ;).

 

Fajnie że moich głupich komentarzy nie ma na filmie. Dorzucam zdjęcia od siebie, zaraz po aplikacji:

 

10.jpg

 

I na drugi dzień po jeździe w deszczu i błocie. Widać coś w kwestii brudzenia sie auta, bo przednie drzwi (po lewej) zrobiliśmy pod listwą, a tylne (po prawej) nie.

 

11.jpg

 

Auto będę jeszcze miał okazję widywać i nim jeździć mniej więcej do piątku, potem kończę szkolenie. Ale postaram się zrobić fotki w piątek, będzie akurat tydzień i przebieg ok 100-130 km ;).

 

Pozdrowienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.