Skocz do zawartości

Nowinki na 2013


kamilgt

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 229
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

 

No właśnie, bezbarwny Plastidip ma mało wspólnego z przejrzystością i połyskiem ;)

 

Na zderzak i maskę do nowego auta jak znalazł :-]

 

Na Amazonie, jest do kupienia - ciekawe czy w PL ktoś już sprzedaje :idea:

Ciekawe jak z bieżącym utrzymaniem tej "folii" :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No co Ty, Paul Dalotn robi korekte na Boxterze w 3 godziny na Big Foocie, skąd w ogóle pomysł że nie jest szczery ? :mrgreen:

 

Podobno skróciło mu to czas o połowę i bierze o połowę mniej kasy od klientów :D

 

6 godzin rotacją na boxtera to też całkiem nieźle :kox:

 

W przyszłym tygodniu zobaczę na co stać ten sprzęt, tylko jakiś boxter by się przydał ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Evo,

 

hehe yeah hes the biggest bitch in business

 

taki oto okraszony komentaż od jednego producenta :D

 

 

i jeszcze jeden

ass up for money

 

zegarek, no ciekaw jestem w jakich warunkach test będziesz mógł przeprowadzić bo jak ja opisałem odnośnie porównania z Flex z różnymi systemami past i gąbkami to cisza od kilku miesięcy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Modeste mieliśmy okazję testować około roku temu, na różnych lakierach, w różnych konfiguracjach.

Bez rewelacji w skrócie.

Jeśli jakaś powłoka nie wykazuje wyróżniających się właściwości hydrofobowych, można by oczekiwać przynajmniej świetnego odprowadzania tafli wody (sheeting) lub choćby wyraźnie wolniejszego brudzenia się auta.

Jak dla mnie Modesta jest sporym zawodem. Świetnie opakowany produkt, bardzo konkretnie opisywany w internecie, pracyzyjnie zrobione buteleczki etc., ale treść trochę nie dorasta do zapowiedzi.

 

A co do Daltona - warto wspomnieć tu jego romans z 3M i serią Car Care, która jest chyba jednym z największych niewypałów na tym rynku w ostatnich latach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za gramanicą od dawna tego używają sam pisałem kiedyś do Mariusza z SCS czy nie zamierza wprowadzić tego do oferty. Myślę, że dla osób które robią więcej aut niż tylko swoje jest to bardzo dobra alternatywa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.