Skocz do zawartości

Nowinki na 2013


kamilgt

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 229
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ValetPro Classic Tyre Dressing

Nowość? Wydaję mi się, że tak, nigdzie tego jeszcze nie widziałem, a butelka ma nową "szatę" graficzną. Przepraszam, że link do sklepu, ale tam to znalazłem, a nawet ciężko znaleźć jakieś zdjęcie tego produktu. Ktoś testował, coś może powiedzieć?

Classic Tyre Dressing

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

janeczek, bo tenzi jest teraz firmą detailingową - to i ceny muszą być stosowne.

radzę uważać na tar remover, tylne lampy targałem papierem zanim cokolwiek dało się uratować, felgi poszły od razu do lakierni...

Myślę, że powłoka kwarcowa, którą kładzie się na teflon z carnaubą jest już wystarczającą wzytówką technologiczną :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

escimo, Pachnie ostro, ale da sie wytrzymać, konsystencja gęstego płynu :)

 

ValetPro Classic Tyre Dressing

 

Nowość? Wydaję mi się, że tak, nigdzie tego jeszcze nie widziałem, a butelka ma nową "szatę" graficzną. Przepraszam, że link do sklepu, ale tam to znalazłem, a nawet ciężko znaleźć jakieś zdjęcie tego produktu. Ktoś testował, coś może powiedzieć?

Jest to Traditional Tyre Dressing, tylko w nowej butelce i ze zmienioną nazwą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co mogę powiedzieć - active max, specjal i truck to jeden pies, jeno stężenie różne. a już 3 produkty gotowe. (dodam, że każdy z nich jest niezły i działa, nawet za wiele nie niszcząc)

 

glass cleaner jest bardzo ciekawym produktem. kosztuje tyle co nic, a działa nieźle.

cała reszta gamy - zwykle znany produkt lekko rozrzedzony i przebrandowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kubik, z filcowym padem? Bo mam ceriglassa i pady filcowe, ale cały czas się obawiam, uszkodzenia powłoki.

Tak,tylko działałem ręcznie,chciałem przygotować lepiej szybę pod G1.

Ale myślę,że jakbyś leciał zgodnie z instrukcją na DA na jakichś niezbyt wysokich obrotach to będzie ok ;)

Ogólnie nie przejmuj się z początku ilością ciapek na szybie,bo ja to się załamałem :shock:

Ale jakoś po tygodniu był już powrót do normy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eryczek, przede wszystkim Autoglym jest przeznaczony specjalnie do szyb, łatwo się nim pracuje ręcznie, efekt jest świetny, no i mamy bonus w postaci "antypary". Oczywiście cleanerem też można szyby wyczyścić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.