Skocz do zawartości

Nowinki na 2013


kamilgt

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 229
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Dystrybutor
To słabawo się trochę to kalkuluje, ale pewnie znajdą się entuzjaści
Polemizowałbym ;) 3 Pady, 3 Pasty 500 ml, Pad Prime, Taśma, 2 Mikrofibry i Pędzelek do Padów (podobny z CG kosztuje 84 zł) a wszytko marki Auto Finesse w super opakowaniu - przyjemność z pracy gwarantowana :)

 

Myślę, że to świetna alternatywa dla osób mających maszynę Dual Action i chcących zrobić korektę lakieru.

 

A informacja lekko poufna :) Lepiej się nie chwalić na DW :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SJake, jest promocja CRa :

 

Heh... Speszjal ofer - 3,50 za mililitr :) 20ml za 70 funciaków wystarczy spokojnie na rok.

Lepszy jednak byłby taki krojony, by miziany z potem właściciela lepiej współpracował podczas aplikacji 8-):-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba wszyscy pracują nad wynalezieniem po raz kolejny koła albo prochu. Ale "nowości" są w sumie zrozumiałe, każdy chce zaistnieć, sprzedać, zarobić, być przed konkurencją.

 

Dlaczego marki o ugruntowanej pozycji, które nie muszą nic już udowadniać, nie "tworzą" takich bzdetów? Wyjątki na określone rynki, jak wosk do dużego Opla, albo dla Szefa ( :D:P ) czy tam różowe wiaderko dla..... :kox: to bardziej zamieszanie... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Dlaczego marki o ugruntowanej pozycji, które nie muszą nic już udowadniać

 

Zgadzam się z Tobą ale ta postawa mojego ukochanego Zymola czy też drugiej miłości - SVa, trochę mnie smuci :/ Boję się że za kilka lat konkurencja ich zdeklasuje a oni obudzą się z ręką w nocniku :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

gruby_RS, nie chodzi mi o rozszerzanie asortymentu tylko o pracowaniem nad tym który się ma.

Myślisz że za 6 - 8 lat konkurencja ich nie przeskoczy jeśli będą stali w miejscu? Zważywszy na zdarzające się podkradanie ich chemików to jestem pełen obaw :idea:

 

Evo, Tiaaa... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślisz że za 6 - 8 lat konkurencja ich nie przeskoczy jeśli będą stali w miejscu?

 

Będzie trudno...ale konkurencji, przykładów nie musimy daleko szukać :D8-) Obie marki, oprócz ekskluzywności, najwyższej jakości itd wyróżnia naturalność pochodznia wszystkich komponentów. Trudno oczekiwać NW, albo kwarcu na 3 lata od tych marek i chyba nie tego oczekują klienci z których te firmy żyją (nie mówimy o PL, to chyba jasne 8-) ) Waliza Z, albo Master Collection naprawdę wystarczy do pielęgnacji i utrzymania w stanie nieskazitelnym nowego samochodu :)

 

ps. moja analogia: GTR "klepie" wszystko na "cyferki", a nie słyszałem o bankructwie Porsche czy Ferrari :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.