Skocz do zawartości

Tanie i dobre microfibry


Rekomendowane odpowiedzi

  • Dystrybutor
Znając życie kupie w pełni profesjonalną fibrę i się załamie bo okaże się, że nie jest wcale lepsza ale nadzieja matką głupich.
nie załamiesz się bo w markecie nie występują dobre fibry przynajmniej ja nigdy nie spotkałem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie załamiesz się bo w markecie nie występują dobre fibry przynajmniej ja nigdy nie spotkałem

W markecie może i nie ale w sklepach, gdzie oferują chemię do domostw jest czasem kilka ciekawych rzeczy (u mnie akurat mają środki z Tenzi oraz małe i mięsiste fibry które znacząco nie odbiegają od np Autoglym ale są zdecydowanie lepsze od Kriklandów).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krzysiek555, Używałeś ich? EuroW czy Kirkland? Bo na fotce są EuroW, które fakt są sporo lepsze od każdej marketówki, mówię teraz o fibrach wielozadaniowych (pierwsze dwa razy do lakieru, QD czy wosk, a następne prania to już raczej wnętrze, dressingi)

 

Natomiast dążę do tego, że z moich informacji wynika, że Temachem przestał sprowadzać EuroW i stosuje zamiennik Kirkland, a z tymi jest różnie, pierwsza partia jaka przybyła do zaprzyjaźnionego sklepu była nawet w porządku (czytaj podobne do EuroW, jesli chodzi o puszystość i ogólną jakość), natomiast druga i każda następna partia były już jakieś inne, jeśli nie porównywalne z tymi marketowymi kompletami (5x fibra za 8zł) :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A no właśnie, to proponuje się najpierw z nimi skontaktować i dowiedzieć czy na pewno dostaniesz EuroW, bo tak jak już mówiłem Temachem sprowadza już tylko Kirklandy od jakiś 3 miesięcy.

 

Jedyny niebieski Eurow to chyba Shag i bynajmniej nie powiedziałbym, że ma gorszą gramaturę, a tym bardziej szkoda by mi było używać go do progów :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Panowie,te sciereczki ala mikrofibry z tesco,kaufland itp zostawiają mi ślady po sobie w postaci odpadających kawałków tych sciereczek kiedy np przecieram kokpit w aucie lub jakies inne elementy plastikowe,za szmatka ciągną sie mikro włoski i nie fajnie to wygląda, sam planuje teraz rozejrzeć sie za jakimis konkretnymi fibrami, co mozecie polecić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do wnętrza, opon, felg (zwykłych), okolic zawiasów, uszczelek, itp. itd. polecam takie MF:

 

http://www.amazon.de/gp/product/B009FUF ... UTF8&psc=1

Sztuka wychodzi mniej więcej 2 PLN (zależy od kosztów przesyłki). Mi Amazon wysyła za darmo ten towar.

 

Ja nawet używam ich do Tardisa w dolnych partiach karoserii, na felgach.

Bo MF po Tardisie najlepiej wywalić do kosza, a w każdym razie pod żadnym pozorem nie wrzucać do pralki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś widział gdzieś jakies mega tanie MF?

Mówię o czymś w stylu: http://www.amazon.co.uk/gp/product/B009 ... automotive

Potrzebuję coś do szyb/kokpitu/smoły. Kiedys kupowałem za jakieś 4zł 3pak w tesco- są idealne ale często wyrzucam jak są mocno usyfione i mam ich już za mało..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś widział gdzieś jakies mega tanie MF?

Mówię o czymś w stylu: http://www.amazon.co.uk/gp/product/B009 ... automotive

Potrzebuję coś do szyb/kokpitu/smoły. Kiedys kupowałem za jakieś 4zł 3pak w tesco- są idealne ale często wyrzucam jak są mocno usyfione i mam ich już za mało..

 

Właśnie dostałem paczuszkę, takie jak ewrow.

http://temachem.sklep.pl/opis/3524381/s ... sztuk.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.