Skocz do zawartości

Seat Toledo II, 2002 by Justyna


Justyna

Rekomendowane odpowiedzi

lukas1986 napisał/a:

Justyna, alufelgi na przyszły sezon, aż się prosi...

 

 

wiem ale ja nie pracuje a znaleźć pracę ciężko. Poza tym mam jeszcze do wymiany rozrząd i zapłate Ubezpieczenia, więc felgi muszą poczekać

 

Za taki projekt to chyba zrobimy na nie składkę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy wolny "etat" w teamie....

 

trochę daleko :/

 

Mogę tylko zasugerować byś szukała "rudej" pod listwami zaznaczonymi na zdjęciu poniżej (pozwoliłem sobie wykorzystać Twoje foto). U mnie po nadchodzącej zimie pewnie by już "kalafiory" wyszły poza listwę. Na szczęście w porę załatwiłem problem.

 

ok sprawdze ;)

 

Uzywałas APC Nielsena i Grren. Możesz doradzic na który z nich lepiej wydać pieniądze i drugie pytanie. Widzę,że mieszałaś oba APC. Możesz powiedziec co daje taka mieszanka i po co mieszałas?

 

z tych dwóch według mnie Green APC jest silniejszy ;) a mieszałam oba, aby z glorii wychodziła lepsza pianka, bo sam Green średnio się pienił, natomiast cyclone dość mocno.

 

Justyna jak mogłaś zapomnieć o wyciągnięciu deski rozdzielczej i silnika? :?

 

nie zapomniałam :evil::D zostawiłam na później, aby mieć co robić :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zapomniałam :evil::D zostawiłam na później, aby mieć co robić :lol:

 

Czekam z niecierpliwością i ciekaw jestem czy osobą, która pobije Twoją relację będziesz ponownie Ty czy komuś uda się Cię wyprzedzić ;)

 

W każdym razie serdecznie gratuluję, podziwiam za zapał i prawdopodobnie najobszerniejszą relację na tym Forum :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde taka kobieta to ideał :-]

 

Bez przesady Panowie. Przy takiej kobiecie nie posiedzisz w fotelu,piwka nie wypijesz,meczu nie obejrzysz tylko będziesz musiał pianowac,szlifowac,zmieniac wodę, odkręcać,zakręcać, a spróbuj cos zepsuc to Ci cuttingiem posladki przeleci. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady Panowie. Przy takiej kobiecie nie posiedzisz w fotelu,piwka nie wypijesz,meczu nie obejrzysz tylko będziesz musiał pianowac,szlifowac,zmieniac wodę, odkręcać,zakręcać, a spróbuj cos zepsuc to Ci cuttingiem posladki przeleci. :P

 

:lol::lol::lol: dobre, ale się mylisz :P bo mecz to i ja obejrze :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pięknie :) Podziwiam, za ilość pracy, sam pewnie nigdy bym tyle nie zrobił.

Naprawdę podziwiam :)

 

P.S przy tak rozebranym samochodzie, mogłaś zaglądnąć do parownika bo tam jest masa "grzybków" i dopiero jego wyczyszczenie skutecznie usuwa zapach :) <--- to nie jest czepianie się i proszę tego tak nie odbierać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.