Skocz do zawartości

Seat Toledo II, 2002 by Justyna


Justyna

Rekomendowane odpowiedzi

wrzucę swoje trzy grosze:

1) chciałbym tyle czasu mieć na grzebanie przy swoim Accordzie :|

2) wybraliście zdecydowanie najładniejsze felgi z palety VAG. ten wzór jest nie do podj***ania.

3) tłumikarz się nie popisał za bardzo spawami. myślę, że jeśli tak pieścicie auto, to wypada zainwestować w kogoś kto umie spawać, bo tu - czysta partyzantka niestety :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

656876 Czekam na duet skrzynia&silnik i można zamknąć temat

 

:kox::kox::kox:

 

656904 chciałbym tyle czasu mieć na grzebanie przy swoim Accordzie

ja wcale nie mam dużo czasu teraz, a to co widać zrobiła, w jedną wolną sobotę odpuszczając inne rzeczy. Coś za coś ;)

 

656904 wybraliście zdecydowanie najładniejsze felgi z palety VAG. ten wzór jest nie do podj***ania.

były moim marzeniem i się spełniło :)

 

656904 tłumikarz się nie popisał za bardzo spawami. myślę, że jeśli tak pieścicie auto, to wypada zainwestować w kogoś kto umie spawać, bo tu - czysta partyzantka niestety :(

 

powiem tak nie chcę za bardzo inwestować już w ten silnik dlatego wydech robiony po kosztach, aby w ogóle dało się jeździć. Kasę odkładam na inne rzeczy ;) Wydech działa tak jak powinien, więc nie będę się czepiać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podszedłem do tego Upa z dystansem bo na początku te felgi mnie nie zachwyciły było ok ale mówię sobie jakoś bez Wow;(

Ale myślę sobie dalej że ta Dziewczyna tyle odkładała na te felgi tak o nich marzyła to muszą być te idealnie pasujące pod jej koncepcje :)

Dziś wchodzę i dam drugą szanse tym felgom oglądam ponownie relację i mówię wielkie Wow pięknie wkomponowały się te felgi dla mnie ten seacik wygląda ekstra i za nim bym się obejrzał :good: a nie za golfem na glebie

Wgl Justyna zobacz jak ruszyłaś całym forum Upem u swojego seacika, i już 3 strony komentarzy ;):-]

Może ruszy to nami i wpadnie więcej ciekawych relacji;)

A te dekielki to nie da się jakoś wydrukować w Drukarce 3d?? Czy zostają dekielki audi??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

656971 A te dekielki to nie da się jakoś wydrukować w Drukarce 3d?? Czy zostają dekielki audi??

 

na razie zostają, dopóki nie wymyślę czegoś co będzie mi się podobać. Wolałabym z logo SEAT, ale obecnie takich nie ma a wszelkie na allegro zamienniki czy naklejki są kiepskiej jakości. Jak nic nie znajdę to jeszcze jest opcja kupić gładkie i pomalować w kolor felg. Póki co zostają te co są

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

Ostatnio czasu mało na śledzenie wszystkich tematów, widok CarChem interior natural shine jak i szamponu CarChem 1900:1 w rękach znawców tematu bardzo mnie cieszy :)

Tolek na niższym zawieszeniu i alumkach wygląda :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Przeleciałem przez cały dzień cały temat :D Przy śniadaniu, obiedzie i kolacji :D:D

Koła kozak całe auto wygląda super ! Dobra relacja która sprawia że aż się chce iść umyć auto :P

 

Swoją drogą jakieś plany na kierownicę? Ta standardowa chyba szału nie robi?? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.