Skocz do zawartości

Jakie wiadro do mycia ?


turzol

Rekomendowane odpowiedzi

W jednym wiadrze szampon z wodą. W drugim wiadcze grit z wodą. W trzecim wiadrze woda. W szamponie moczymy gąbkę, w wiadrze z gritem tylko przecieramy gąbkę, płuczemy w trzecim. Sąsiadowi mówimy żeby się tak nie gapił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam używam 2 wiader po 5l każde, przeźroczyste, jedno po ogórkach drugie po kapuście kiszonej :D Do tego raz w ciągu mycia wymieniam wodę w której płucze rękawice. O ile auto ma być woskowane to myje 2gi raz, po wcześniejszym wypłukaniu wiaderek i rękawicy. Jak na mój gust żadne specjalistyczne wiaderka nie są potrzebne :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 litrów to absolutne minimum. Sam teraz takiego używam ale przy najbliższej wizycie w jakimś Leroyu kupie 20. Chodzi o to ,że myjąc bez Grit guarda małym wiadrem mamy małą odległość między powierzchnią wody gdzie płuczemy rękawice/gąbkę a dnem gdzie zbiera się bród. Ma to duże znaczenie zwłaszcza w wiadrze do płukania gdyż płucząc tworzymy wir i nabieramy nie potrzebnie znowu brud na rękawicę - gdy wiadro jest większe bród nie dochodzi do powierzchni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja namierzyłem 20L wiadra, przeźroczyste, z przykrywkami. Cena 6,20/szt.

średnica na dnie 270 mm

średnica u góry 320 mm

wysokość wiaderka 300mm

 

http://www.ferroplast.pl/

 

Jeszcze tylko jakiś budżetowy grit guard i będę uzbrojony na wiosne ;)

 

Na zdjęciu wiaderka 10L i 20L

 

wiadro10li20l.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

budżetowy - home made;) jakies sitko na sadzonki z praktikera, do tego 2 kawalki plexi na dno, zeby "X" zrobić i syf sie nie mieszal ;)

 

I w tym momęcie mam pomysł. Tylko ja chyba poszukam rozwalonej skrzynki ogrodniczej. Wytnę okręg i dolutuję pionowe kawałki od spodu. Koszt całkowity biorąc pod uwagę nową skrzynkę płytką poniżej 15 zł. A jak by zaszaleć to i 2 szt wyjdzie z 1 skrzynki. A materiał jest o wiele trwalszy na warunki atmosferyczne (tutaj chemię i wodę) niż ten z kratek antymyszowych (mam na myśli czarne skrzynki nie te zielone). Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łoł nie śadziłem że był by taki popyt na ten elemęt. A co najfajniejsze to można to robić dokładnie pod wiadra jakie się ma do dyspozycji. Powieccie mi jakiej wysokości powinny być nóżki i czy styknie punktowe czy lepiej dać X przez cała średnicę z twardego plastiku? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.