Skocz do zawartości

Lampy HQI


CleanerFreak

Rekomendowane odpowiedzi

 

A może po prostu wziąć popularny zestaw HQI?:

 

http://www.detailingcars.pl/home/zestaw-oswietleniowy-hqi-150w-ze-statywem-.html

 

Zdecydowanie polecam tę opcję.

A czy detailingcars.pl daje może jakiś rabat forumowiczom? Szukam, szukam, ale nic nie znalazłem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam ten zestaw HQI, używam i jakość światła jest idealna do korekt lakieru.

 

bmwsrc Ja z kolei potrzebuje lampę do doświetlania dolnych partii drzwi przy korekcie (wykorzystam ją również do prac przy wnętrzu). Polecasz jakiś produkt ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A może po prostu wziąć popularny zestaw HQI?:

 

http://www.detailingcars.pl/home/zestaw-oswietleniowy-hqi-150w-ze-statywem-.html

 

Zdecydowanie polecam tę opcję.

A czy detailingcars.pl daje może jakiś rabat forumowiczom? Szukam, szukam, ale nic nie znalazłem :)

 

Cena jest ta sama. No chyba że chcesz ich 10 zestawów to wtedy możemy porozmawiać o cenie.

 

Pozdr Łukasz

 

Dodane po 6 minutach 23 sekundach:

Polecam ten zestaw HQI, używam i jakość światła jest idealna do korekt lakieru.

 

bmwsrc Ja z kolei potrzebuje lampę do doświetlania dolnych partii drzwi przy korekcie (wykorzystam ją również do prac przy wnętrzu). Polecasz jakiś produkt ?

 

 

No właśnie... o ile zestaw na statywie oświetli górną część to z dolną jest już kłopot. Póki co proponuję moim klientom stosowanie naświetlaczy led o barwie neutralnej i mocy 30-50W. Można je bezpośrednio postawić na podłodze. Innego gotowego rozwiązania póki co nie mam.

 

Pozdr Łukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
  • 1 miesiąc temu...
Jakie dzisiaj na naszym rynku mamy najsilniejsze lampy i swietlowki neonowe?

 

Znalazłem taka:

 

Osram 58W, 840, 5200 lm

http://www.osram.pl/osram_pl/produkty/lampy/swietlowki-liniowe/swietlowki-t8/lumilux-xxt-t8/index.jsp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lukasz przyznam sie, ze celowo zadlalem to pytanie wlasnie tutaj i liczylem ze sie odezwiesz.

A dokladniej chodzi o dopasowanie np tych swietlowek do oprawy ktora u Ciebie zamawialem.

Dwie dodatkowe oprawy, po dwie swietlowki. I np.

689071 Osram 58W, 840, 5200 lm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lukasz przyznam sie, ze celowo zadlalem to pytanie wlasnie tutaj i liczylem ze sie odezwiesz.

A dokladniej chodzi o dopasowanie np tych swietlowek do oprawy ktora u Ciebie zamawialem.

Dwie dodatkowe oprawy, po dwie swietlowki. I np.

689071 Osram 58W, 840, 5200 lm

 

Tylko że to jest świetlówka o długości 1500 mm. Nie pamiętam czy takie brałeś oprawy czy raczej o długości 1200?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwykle na dwie swietlowki, i chodzi mi o to zeby to razem jakos wygladalo.

 

Raczej to były 2x36W, te są do lamp 2x58W:

 

http://www.detailingcars.pl/search?controller=search&orderby=position&orderway=desc&search_query=58W&submit_search=

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 7 miesięcy temu...
  • 3 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...

Witajcie. Zmieniłem pracę i nie przeglądam już  tak często forum jak wcześniej. Lampy metalohalogenowe 150W są już niedostępne. 

Oferuję usługę przerobienia lampy z 70W na 150W. Koszt całości na gotowo z wysyłką to okolo 300 złotych. Na chwilę obecną kończy się również dostępność lamp 70W. O ile wiem jest ich już tylko cos kolo 10-20 sztuk. Oczywiście nie biorę pod uwagę tych najtańszych chinczykow ;)

Jeśli ktoś ma pytania to proszę pisac na fb na prywatną wiadomość. 

Pozdrawiam Łukasz Hebdzyński

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
W dniu 7.04.2018 o 09:06, bmwsrc napisał:

Witajcie. Zmieniłem pracę i nie przeglądam już  tak często forum jak wcześniej. Lampy metalohalogenowe 150W są już niedostępne. 

Oferuję usługę przerobienia lampy z 70W na 150W. Koszt całości na gotowo z wysyłką to okolo 300 złotych. Na chwilę obecną kończy się również dostępność lamp 70W. O ile wiem jest ich już tylko cos kolo 10-20 sztuk. Oczywiście nie biorę pod uwagę tych najtańszych chinczykow ;)

Jeśli ktoś ma pytania to proszę pisac na fb na prywatną wiadomość. 

Pozdrawiam Łukasz Hebdzyński

Jeśli ktoś potrzebuje namiar to zostawiam numer tel: 697-700-553. Proszę o telefony po godzinie 16. najlepiej.

Pozdr Łukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Jeśli ktoś zastanawia się nad lampami metalohalogenowymi od Łukasza, to ja mogę gorąco polecić.

Na weekend potrzebowałem dodatkowego źródła światła o szerszym spektrum. Wybór był oczywisty. Sam kontakt z Łukaszem rewelacyjny. Błyskawiczna wysyłka, a przesyłka bardzo solidnie zabezpieczona na czas transportu.

Lampa jest przerobiona z 70W na 150W i działa wyśmienicie. Wszystko solidnie wykonane. Dość długi, elastyczny kabel zasilający. Stabilny statyw. Jedynie, śruby mocujące lampę na statywie musiałem dokupić, ale to drobnostka. Zestaw bez najmniejszego problemu pracował kilkanaście godzin. Przy robieniu korekty nieocenione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.