Skocz do zawartości

Lampy HQI


CleanerFreak

Rekomendowane odpowiedzi

Te oprawy są z odbłyśnikami symetrycznymi czy asymetrycznymi?

 

Oprawy są asymetryczne.

 

 

bmwsrc, ja rowniez bym poprosil bo chodzi mi po glowie zmiana oswietlenia.

 

Poszło.

 

A jakieś niskie statywy pod hqi.możecie polecić?

 

_Makki_ brał ode mnie "kilka" zestawów i do oświetlenia dolnych partii auta stosuje tą samę lampę. Po prostu odkręca jedną śrubę i to wszystko. Z jego opinii po rozmowie telefonicznej mogę stwierdzić, że całość jest stabilna i bardzo dobrze doświetla dół samochodu.

 

Ten motylek:

YKlOrHS.jpg

 

Pozdr Łukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
do oświetlenia dolnych partii auta stosuje tą samę lampę. Po prostu odkręca jedną śrubę i to wszystko. Z jego opinii po rozmowie telefonicznej mogę stwierdzić, że całość jest stabilna i bardzo dobrze doświetla dół samochodu.

Jak najbardziej zgadzam się z jego opinią ale pojawia się pewien mały problem a zarazem największy mankament statywu. Owa śruba/motylek wkręcony jest w plastik który po kilkukrotnym wykręceniu się wyrabia i lampa nie siedzi na statywie już tak stabilnie.Trzeba by nawiercić i nagwintować rurkę żeby można było w nią wkręcić śrubę mocującą.

Na początku myślałem o reklamacji ale odpuściłem temat. Jakie są Wasze spostrzeżenia w tej sprawie?

Ja odkręcam to zawsze do transportu i chcąc nie chcąc gwint jest zerwany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz racje oczywiście.

 

To trzeba by zrobić tak jak mówisz albo nagwintować lub po prostu przewiercić i dokupić jakiś taki motylek z dłuższa śrubą na wylot go i łapać z drugiej strony nakrętką.

 

Nie wiem czy tylko nam się to stało, może po prostu nie fart mamy.

Zobaczymy jak inni użytkownicy się wypowiedzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiscie uwazam ze wyrabianie sie gwintu to zaden problem. Ten typ tak ma i tyle. Zastanawia mnie tylko jedno, ile razy dziennie konieczne jest odrecanie i zdejmowanie lampy? Wiadomo, ze statyw jest mobilny ale jezeli ktos sie bawi w czesty demontaz lampy, typu gora, dol, transport itp to albo musi nauczyc sie z tym zyc albo kupic sobie lampe nr2. Wedlug mnie stosowanie jednej lampy jako jedynego ostwietlenia paneli to za malo. Minimum 2, wypas 4, luxus 5 :evil:

Jest jeszcze opcja ala P. Dalton, 18 szt na samym suficie 8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

_Makki_, jest to rozwiązanie :-]:)

 

[ Dodano: 3 Listopad 2014, 22:38 ]

co do oprawy właśnie wiem że ceny są dosyć drogie ..:)

 

Jeśli się kupuje Kanluxa to tak... :dontknow:

 

A jeśli u mnie to już nie ;)

 

Pozdr Łukasz

 

uwierz mi że mam równie dobre ceny .. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Osobiscie uwazam ze wyrabianie sie gwintu to zaden problem. Ten typ tak ma i tyle. Zastanawia mnie tylko jedno, ile razy dziennie konieczne jest odrecanie i zdejmowanie lampy? Wiadomo, ze statyw jest mobilny ale jezeli ktos sie bawi w czesty demontaz lampy, typu gora, dol, transport itp to albo musi nauczyc sie z tym zyc albo kupic sobie lampe nr2. Wedlug mnie stosowanie jednej lampy jako jedynego ostwietlenia paneli to za malo. Minimum 2, wypas 4, luxus 5 :evil:

Jest jeszcze opcja ala P. Dalton, 18 szt na samym suficie 8-)

 

_MAKKI_

U niego nie ma 18 lamp tylko 28:) musiałem to napisać nie gniewaj się wiem, że to na pewno błąd klawiatury....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maciej WTN, może nie odpowiem ci że konkretnie pod metahalogenem od bmwsrc. Ale z mojego doświadczenia wynika, że pod metahalogenem gorzej widać hologramy niż pod światłem ledowym (czy będzie to LL czy naświetlacz LED 50W ) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.