Skocz do zawartości

Turystyka


coobah

Rekomendowane odpowiedzi

Wróciłem z Austrii ostatecznie zadecydowała cena pensjonatu i baza wypadowa na okoliczne atrakcje.Strzał w 10.Gospodarze byli mega sympatyczni i uprzejmi.Gorąco polecam ocena 9,7na booking.com.Jestem pewien że tam wrócę.Jezeli kogoś interesuje wyjazd do Austrii z rodziną chętnie udzielę informacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

ja pytano mam co do wyjazdów

 

Ktos juz był może w Albani ? z tego co wiem to tam sa piękne widoki a ceny duzo mniejsze jak w Chorwacji

 

jeśli ktoś coś to z chęcią przygarnę jakieś info co do miejsc oraz hoteli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Fredi88 napisał:

@Posejdon możesz podesłać :) może wyskoczę na jakiś długi weekend przy okazji :)

http://www.haus-filzmoos.at/ powiedz że od Damiana ze Świnoujścia;)reakcja będzie pewnie zacna.Jak chcesz wypocząć polecam.Można grilla pod domem rozpalić.Pozdrówka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Posejdon napisał:

http://www.haus-filzmoos.at/ powiedz że od Damiana ze Świnoujścia;)reakcja będzie pewnie zacna.Jak chcesz wypocząć polecam.Można grilla pod domem rozpalić.Pozdrówka!

Mam 160km :) więc pewnie się wybiorę jak będą 3-4 dni wolnego. Dzięki :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
28 minut temu, Posejdon napisał:

powiedz że od Damiana ze Świnoujścia

@Fredi88 lepiej może nie mów  :P bo będziesz 3-4 dni chodził pijany  jak sie dowiedzą ze znasz Damiana :mrgreen:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, BiałyGTi napisał:

@Fredi88 lepiej może nie mów  :P bo będziesz 3-4 dni chodził pijany  jak sie dowiedzą ze znasz Damiana :mrgreen:

 

 

Nie no akurat właściciele nie pijący:biggrin:A jedno piwerko ni góra 2:rolleyes: z Damianem to nie grzech

@Fredi88swoją drogą zazdroszczę Ci Austrii zacny kraj a Wiedeń i Salzburg wbija w ziemię mnogością zabytków.No i Austriacy są sympatyczniejsi od Niemców moim zdaniem.Liczę że pojawię się tam ale tym razem Tyrol 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Posejdon napisał:

@Fredi88swoją drogą zazdroszczę Ci Austrii zacny kraj a Wiedeń i Salzburg wbija w ziemię mnogością zabytków.No i Austriacy są sympatyczniejsi od Niemców moim zdaniem.Liczę że pojawię się tam ale tym razem Tyrol.

Ale są też dwulicowi i strasznie plotkują :) oczywiście nie wszyscy, ale ogólnie uwielbiają wiedzieć wszystko o wszystkich. Wiedeń piękny ale to miasto nie dla mnie. Ja lubię spokój, ciszę, góry i świeże powietrze. Mieszkam w małej miejscowości (2tys mieszkańców) i mam spokój, a do Wiednia na zakupy mogę podjechać w każdej chwili (godzina jazdy). Na zwiedzanie super, ale po 4 dniach byłem zmęczony tym wszechobecnym hałasem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Fredi88 napisał:

Ale są też dwulicowi i strasznie plotkują :) oczywiście nie wszyscy, ale ogólnie uwielbiają wiedzieć wszystko o wszystkich. Wiedeń piękny ale to miasto nie dla mnie. Ja lubię spokój, ciszę, góry i świeże powietrze. Mieszkam w małej miejscowości (2tys mieszkańców) i mam spokój, a do Wiednia na zakupy mogę podjechać w każdej chwili (godzina jazdy). Na zwiedzanie super, ale po 4 dniach byłem zmęczony tym wszechobecnym hałasem.

Mówisz jak moja żona,:mrgreen:Ona po 3 dniach miała dość Wiednia.Faktem jest że trochę jej nóżki wyeksploatowałem ale tak to już jest z księżniczkami.Żałowała że nie zostaliśmy w Filzmoos,góry strumyk z krystaliczną wodą pod domem i do tego Ci gospodarze uśmiechnięci.Byliśmy w hallstat,na Dachstein i w Eisreisenwelt zacne   widoki i niezapomniane przeżycia.Pewnie po dłuższym czasie pobytu znajdą się jakieś wady.Fakt że pytali nas codziennie co zwiedzaliśmy,jak samopoczucie,może to była ciekawość o której wpomniałeś:)

 

b35fbea15c868d0cmed.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, BiałyGTi napisał:

ja pytano mam co do wyjazdów

 

Ktos juz był może w Albani ? z tego co wiem to tam sa piękne widoki a ceny duzo mniejsze jak w Chorwacji

 

jeśli ktoś coś to z chęcią przygarnę jakieś info co do miejsc oraz hoteli

Osobiście nie byłem ale w tym sezonie słyszałem bardzo dobre opinie o Albanii od moich znajomych którzy wrocili tydzień temu. Również sie przez chwile zastanawiałem ale wybór padł na...Majorke ;)

Juz odliczam dni do soboty i lecim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@BiałyGTi, rodzice wrócili z Albanii 2 tyg temu i gorąco polecają. Oni byli na zorganizowanej wycieczce z biurem z Katowic. Niestety żadnych namiarów na hotel Ci nie dam. Jedynie mogę powiedzieć, że im Albania się bardzo spodobała i na ceny też nie narzekali. W Chorwacji byliśmy poprzednie 2 lata z rzędu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam, poleci ktoś jakiś sprawdzony nocleg nad Bałtykiem dla 2 osób? Zależy mi, żeby było blisko morza oraz centrum. Miejscowość raczej jakaś większa, bo wyjazd od 12 września i nie chcemy się nudzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, damian napisał:

Witam, poleci ktoś jakiś sprawdzony nocleg nad Bałtykiem dla 2 osób? Zależy mi, żeby było blisko morza oraz centrum. Miejscowość raczej jakaś większa, bo wyjazd od 12 września i nie chcemy się nudzić.

Zależy jak duże,u mnie tj.w Świnoujściu jest 40tys mieszkańców.Sporo do zwiedzania,m.in forty,latarnia,ładna promenada,wyspa Karsibór,są wycieczki jednodniowe do Skandynawii,kilka km od Ś-CIA jest manufaktura Karls krórą warto odwiedzić.Poza tym galeria w centrum,kino Cinema 3D.Noclegów nie polecę konkretnych.Wybór jest spory Grupon albo Booking.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, damian napisał:

Witam, poleci ktoś jakiś sprawdzony nocleg nad Bałtykiem dla 2 osób? Zależy mi, żeby było blisko morza oraz centrum. Miejscowość raczej jakaś większa, bo wyjazd od 12 września i nie chcemy się nudzić.

Karwia???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koniec wakacji, byle do ferii. Gdzie w góry na narty z dziećmi 7-9 lat na tydzień, warunek - ze śniadaniem i nie Zakopane, bo byliśmy tam już 3x. Zastanawiam się nad Istebną i Wisłą lub Szklarską Porębą. Jeśli byliście w dobrym i niedrogim miejscu to proszę o info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koniec wakacji, byle do ferii. Gdzie w góry na narty z dziećmi 7-9 lat na tydzień, warunek - ze śniadaniem i nie Zakopane, bo byliśmy tam już 3x. Zastanawiam się nad Istebną i Wisłą lub Szklarską Porębą. Jeśli byliście w dobrym i niedrogim miejscu to proszę o info.
Czarna Góra

Wysłane z mojego F8131 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, kedar napisał:

Koniec wakacji, byle do ferii. Gdzie w góry na narty z dziećmi 7-9 lat na tydzień, warunek - ze śniadaniem i nie Zakopane, bo byliśmy tam już 3x. Zastanawiam się nad Istebną i Wisłą lub Szklarską Porębą. Jeśli byliście w dobrym i niedrogim miejscu to proszę o info.

Pensjonat Hanka-Zieleniec.Byłem w zeszłym roku z 2 córkami.Świetna baza wypadowa na okoliczne atrakcje.W pensjonacie basen w cenie i ceny bardzo przystępne.Bardzo smaczne posiłki.Jechałem z Grouponu i byłem bardzo zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja zadam bardzo trudne pytanie . Gdzie w południowej Polsce można znaleźć pensionat który oferuje w menu posiłki niskotłuszczowe/bez tłuszczowe, niskosodowe, gotowane w wodzie, lub na parze, przede wszystkim świeże? .

 

Wysłane z mojego LG-H850 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, kedar napisał:

Koniec wakacji, byle do ferii. Gdzie w góry na narty z dziećmi 7-9 lat na tydzień, warunek - ze śniadaniem i nie Zakopane, bo byliśmy tam już 3x. Zastanawiam się nad Istebną i Wisłą lub Szklarską Porębą. Jeśli byliście w dobrym i niedrogim miejscu to proszę o info.

 Chopok. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Gold_Car napisał:

A ja zadam bardzo trudne pytanie emoji6.png. Gdzie w południowej Polsce można znaleźć pensionat który oferuje w menu posiłki niskotłuszczowe/bez tłuszczowe, niskosodowe, gotowane w wodzie, lub na parze, przede wszystkim świeże? .

 

Wysłane z mojego LG-H850 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

 

 

 

 

Zobacz takie jedzenie spełni wymogi:

http://www.kowalowewzgorze.pl/oferta/domowe-jedzenie-agroturystyka/

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up częściowo spełnia że świeże ale tłusto mimo wszystko dzięki. Jak ktoś musi trzymać dietę to może zapomnieć o wakacjach, chyba że ktoś chce spędzać wakacje przy kuchni, ale wymóg jest lodówka oraz aneks kuchenny do dyspozycji i też można jechać na wakacje . Ale dłuższe wyjście na spacer ... wiąże się z torba jedzenia i picia, bo na miescie nie możesz zjeść ... Takie jedzenie dla człowieka który nie musi trzymać diety na dłuższy dystans jest nie zjadliwe, jałowe, bez smaku, bardzo nudne, wiórowate... bo tłuszcz jest nośnikiem smaku.

Wysłane z mojego LG-H850 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewentualnie możesz zadzwonić i zapytać czy są w stanie przygotowywać posiłki, które Ciebie interesują. Nie byłem tam, ale znalazłem niedawno tą miejscówkę i opinie ma bardzo dobre. Może w przyszłym roku się skusimy.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.