Skocz do zawartości

Nasze małe Car Spa - czyli pokaż nam swój garaż!


Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator
2 minuty temu, Lotek900 napisał(a):

Dzięki. Chyba kupię cały zestaw który podałeś tylko wezmę inny kolor farby. Tylko chyba poczekam na wiosnę i wtedy w wyższej temperaturze pomaluje u siebie.

Ale wstrzymaj sie do momentu az potwierdze ze nie odpadło po pierwszym wjeżdzie 😄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, pablo15005 napisał(a):

Ja mam straszny dylemat na strefę mokra... Czy płytka na to co jest popękane i ta farba drogowa... Chciałem porobić spadki odpływ i chyba lepiej będzie wylać nowe i zrobić żywice... Bo wylać nowe że spadkami, zrobić płytki super ale już koszta większe... Ciężki temat spory budżet jak na hobbystyczne działania 🫣

 

1 godzinę temu, Kuba1 napisał(a):

Jak chcesz porządnie to posadzka przemysłowa lana maszynowo przez posadzkarza, wielokrotnie widziałem na żywo i jest pięknie ( ogólnie dobra firma typowo od posadzek to bajka, płytki później możesz kleić bez poziomnicy) cenowo wychodzi taniej niż tradycyjna wylewka i płytki ( o ile kogoś najmujesz do pracy) 

Najlepiej zrobić delikatny spadek w stronę bramy i odpływ na zewnątrz do drenażu , no chyba że chcesz być eko. 

Kładzenie płytek na spekane podłoże to loteria, szczególnie jak jeździsz po tym samochodem, jednemu trzyma 10 lat, drugi się będzie spuszczał tzn. siatka, dobrej jakości grunt i odpadnie po roku 🙂

 

Na strefie mokrej mam właśnie posadzkę przemysłową, kanał zrobiony na środku i spadek 2 cm do kanału. Posadzka mega, po myciu nawet mocno brudnych aut wszystko elegancko ściągam ściągaczką do kanału i nic nie zostaje na podłodze. Jedyny minus to bardziej ślisko niż na zwykłym betonie i trzeba uważać jak jest mokry i leży np. piana.

 

Godzinę temu, Domel napisał(a):

Nie dam wam gwarancji na tą farbę, kupiłem w ciemno. Jeszcze im opinii na allegro nie wystawiłem 😄 Czekam kilka dni az sie utwardzi, dopiero wjadę. U mnie jest strach bo całe pole przed garażem to mikro kamyczki które wchodzą w oponę i potem taka opona z tymi kamykami dziara posadzkę. Nie wiem czy ta farba to wytrzyma.... zobaczymy 🙂  5 Litrów poszło, litr został mi na zapas. Metraz około 16,5 m2.

Podłogę będę chciał robić koło kwietnia/maja także bliżej terminu podpytam Cię jeszcze jak się sprawuje po tym czasie.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. I tam myślałem o weekendzie majowym z pracami. Wcześniej muszę zrobić nowe półki i stół rozkładany ze ściany. A malowanie podłogi w weekend majowy, temperatura powinna być wyższa no i tydzień wolnego będzie 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
10 godzin temu, powalla napisał(a):

Ta wycieraczka z tyłu wygląda ... jakbyś wsiadał i wysiadał przez bagażnik 🤣

kupiłem nową po 20 latach 😄 😄 😄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, powalla napisał(a):

Ta wycieraczka z tyłu wygląda ... jakbyś wsiadał i wysiadał przez bagażnik 🤣

Ja podejrzewam, że tam na tej wycieraczce po wejsciu do garażu wyskakuje z butów, przebiera się w kapcie i idzie dalej 🤪

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
17 minut temu, maciek-drummer napisał(a):

Ja podejrzewam, że tam na tej wycieraczce po wejsciu do garażu wyskakuje z butów, przebiera się w kapcie i idzie dalej 🤪

Aaaaa chodzi o wycieraczkę na podłodze 😄 Myślałem, że na tylnej szybie 😄

Nie no pewnie do garażyku sie wchodzi teraz w czystych bucikach 😄

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Ja mam beton przesyłowy B20 (czy jakoś tak 😂) i dla mnie rewelacja, cały brud, błoto itp. elegancko ściągam ściągaczką do kanału i podłoga czysta. Jeden minus to trochę ślisko jak leży piana lub inna chemia i można łatwo wywinąć orła, muszę poszukać jakiś butów antypoślizgowych. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Trochę już ochłonąłem więc na spokojnie mogę się pochwalić 🥰 nowa miejscówka! 🥳 polowałem na nią 8 lat i czekałem ostatni rok żeby właściciel się wyprowadził 🫡 udało się zaklepać jako pierwszemu 

A to cudo to... 

c1_20240621_23181453.jpeg.6872dd184b176e4f6872871a9f0723d4.jpeg

c1_20240621_23181478.jpeg.ad04bc12d6cc150ca4e1c1c8fe19559d.jpeg

Na efekty chwilę trzeba chwilę poczekać i włożyć trochę pracy 

  • Lubię to 13
  • Super 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.