Skocz do zawartości

Nasze małe Car Spa - czyli pokaż nam swój garaż!


Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, pablo15005 napisał:

@Stolaaro to mi chodzi, niby nie plytki ale... 

To nie są płytki i dlatego tak się dzieje, u mnie obecnie jest podobnie. Zakup i dobór płytek, które będą z przeznaczeniem pod naszą branżę eliminuje ten problem 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Proponował bym ci to spiąć po przekątnej bo może ci się to złożyć podczas silnych wiatrów,ale pomysł super wykorzystam to u siebie,ale u mnie będzie tylko poszerzony garaż o drugie stanowisko więc tylko dostawka do niego,troszkę mniej materiału będę potrzebował na to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zacne macie Panowie miejscówki, ja taki pośredni niby mam gdzie lecz to hala gdzie pracuję... mógłbym coś kombinować swojego u rodziców ale to tzw stodoła i sporo wkładu finansowego i ma może z 6m długości

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, #kris napisał:

emoji3059.png zacne macie Panowie miejscówkiemoji106.pngemoji106.pngemoji106.png, ja taki pośredni niby mam gdzie lecz to hala gdzie pracuję... mógłbym coś kombinować swojego u rodziców ale to tzw stodoła i sporo wkładu finansowego i ma może z 6m długości

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka
 

Ale pamiętaj zawsze jedno, swoje to swoje. Nikt z dnia na dzień nie będzie kazał się wynosić czy coś podobnego. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Stolaar tu masz rację, hala gdzie pracuję jest mojego szwagra i obecny szef wynajmuje od niego połowę na której mam aprobatę aby myć lecz za jakiś czas szwagier zmienia lokum i d..a, aby bawić się w "mizianie" u rodziców to już trochę myślałem ale musiałbym się spiąć i tam ogarnąć i zadaszenie zrobić aby dachówka jakaś na głowę nie spadła itd

 

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Stolaar jeśli to te same lampy co ja mam, a chyba tak z tego co po foto widzę, to są dość prądożerne 😄 Nie wiem jakie masz długości (co za tym idzie moce), ale moje są 50w. Przy 12 lampach jakie mam zainstalowane to u mnie wychodzi 600w. U Ciebie strach liczyc.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Fredi88 napisał:

@Stolaar jeśli to te same lampy co ja mam, a chyba tak z tego co po foto widzę, to są dość prądożerne 😄 Nie wiem jakie masz długości (co za tym idzie moce), ale moje są 50w. Przy 12 lampach jakie mam zainstalowane to u mnie wychodzi 600w. U Ciebie strach liczyc.

U mnie jest 40szt x 36w po 120cm, planuję jeszcze na boczne ściany dołożyć ledy 60cm żeby praktycznie połączyć ze skosami 😄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@david2888 mniejszy względem czego?? 😃 Strumień świetlny lumeny nie są adekwatne do mocy którą generują, wszystko ładnie pięknie tylko zamiast oszczędzić to tak nie jest, bo raz że prądu wciąga, to druga sprawa nie ma tych lumenów. Mam u siebie prawdziwe 50 watów 150cm z Philipsa i mam również te gówna z allegro za 18 zł. Miałem nawet porównanie obok siebie tych lamp a tamtych ori waterprofa z faktycznymi danymi które przekładają się w praktyce. Te chinole dobre są tylko pod wydanie auta, nic więcej, nie podniecajcie się panowie bo naprawdę nie ma czym 🙈😉  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.