Skocz do zawartości

Nasze małe Car Spa - czyli pokaż nam swój garaż!


Rekomendowane odpowiedzi

Szymi022 - jest właśnie taki plan aby zrobić coś w rodzaju stryszku/antresoli, pierwotnie był stryszek ale trzeba było rozebrać strop bo belki były już spróchniałe, na górze będzie pralka i suszarka na fibry itp., magazynek i część biurowo-wypoczynkowa :), wysokość dolnego pomieszczenia wypadnie na ok. 2,7m.

 

2388c62dbddc2567med.jpg

 

Zmorka - mojej żonce tak się ten piecyk spodobał że już mnie molestuje aby coś takiego wstawić też do domu :D

 

dbc2bd0df38db5a3med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale widać, że otwór sporo szerszy był. Jak zmniejszaliście?

 

otwór był "wycięty"na wymiar bramy ale ściana była bardzo nierówna i żeby brama dobrze przylegała trzeba było to wyrównać - najprościej było przykleić płyty gk, prawdopodobnie wyrównam płytami jeszcze jedną ścianę na której jest wstawione duże okno a ściana też jest bardzo nierówna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szymi022 - jest właśnie taki plan aby zrobić coś w rodzaju stryszku/antresoli, pierwotnie był stryszek ale trzeba było rozebrać strop bo belki były już spróchniałe, na górze będzie pralka i suszarka na fibry itp., magazynek i część biurowo-wypoczynkowa :), wysokość dolnego pomieszczenia wypadnie na ok. 2,7m.

 

http://images83.fotosik.pl/178/2388c62dbddc2567med.jpg

 

Zmorka - mojej żonce tak się ten piecyk spodobał że już mnie molestuje aby coś takiego wstawić też do domu :D

 

http://images83.fotosik.pl/178/dbc2bd0df38db5a3med.jpg

Co to za piecyk? Jakiś namiar gdzie można taki nabyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak widzę te dwu stanowiskowe garaże z telewizorami, sofami to Wam zazdraszczam...:( Przydał by się taki blaszak 5x7,5 :<

Wiadomo, pomyśl sobie ile trzeba wyłożyć aby taki garaż zrobić. :) Ja nie mogę się już doczekać aż "swój" przybytek ogarnę, póki co na 45 m2 ledwo dwa auta klasy c i b się mieszczą :D Ale wszystko w swoim czasie i ja będę mógł swój zaprezentować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

681009 Co to za piecyk? Jakiś namiar gdzie można taki nabyć?

 

Raczej każdy market budowlany ma kilkanaście różnych takich podobnych piecyków na stanie ;)

 

Np.Obi > https://www.obi.pl/kominki/eurokom-piec ... /p/6094304

 

PS: takie rury z radiatorami tez są ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i połowę jeszcze tych 11 na samą porządną wylewkę :( To mnie załamuje bo ja swoją albo muszę wymienić w części albo całą od nowa zrobić. Tak to jest jak ktoś chciał zrobić tanio i wziął ludzi którzy pojęcia nie mają o tym co i z czym się je. Ale przynajmniej ja wiem że błędu teścia nie popełnię :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

681009 Co to za piecyk? Jakiś namiar gdzie można taki nabyć?

 

Raczej każdy market budowlany ma kilkanaście różnych takich podobnych piecyków na stanie ;)

 

Np.Obi > https://www.obi.pl/kominki/eurokom-piec ... /p/6094304

 

PS: takie rury z radiatorami tez są ;)

Czyli taka ładniejsza koza. Myślałem, że może ma jakąś technologię prosto z NASA :-]

Dzięki :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli taka ładniejsza koza. Myślałem, że może ma jakąś technologię prosto z NASA :-]

Dzięki :good:

 

piecyk z Leroy-a - oglądałem wiele podobnych w różnych marketach - ten wydał mi się najfajniej wykonany, zestaw rur też z marketu, rura z radiatorem faktycznie fajnie działa :)

 

Dodane po 1 minucie 13 sekundach:

Widzieli ? :)

 

Sent from my SM-T320 using Tapatalk

 

widzieli i się przymierzają do czegoś takiego :)

 

Dodane po 4 minutach 1 sekundzie:

rogo, kozak garaż, skończysz robotę to same zabytkowe auta będziesz tam pucował :)

 

dzięki fajnie że się podoba, robota idzie powoli ale do przodu, dzisiaj rozpoczęte zakładanie oświetlenia, zrobiony prowizoryczny podjazd i pierwsze auto w historii tego pomieszczenia wstawione na chwilę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.