Skocz do zawartości

Nasze małe Car Spa - czyli pokaż nam swój garaż!


Rekomendowane odpowiedzi

kamilgt, nie wiem jak bedzie z trwaloscia

pokrowiec na auto chociaż znowu on niby może rysować lakier.
:/

Korekta pod pokrowcem raczej sie nie sprawdzi ;)

faraon3021, kup bańkę najtańszej fabry na beton, połóż jedną warstwę i tyle. Duża inwestycja to to nie jest.

To pierwsze co przyszlo mi do glowy, ale robilem takie eksperymenty dla klientow i niestety nie jest to trwale.

Moze jest jakis impregnat ktory wnika troche glebiej :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie pomocy!!!!!!!!

Wynajmuje garaz i wszystko by bylo extra gdyby nie fakt ze posadzka pyli jak wsciekla.

Marnej jakosci beton.

Oczywiscie wiem co powinno sie zrobic, tyle te to nie moje( nie wiem tez na jak dlugo) i nie bardzo chce tam inweswtowac

 

unigrunt da radę, dobrze odkurzyć beton i porządnie zagruntować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie pomocy!!!!!!!!

Wynajmuje garaz i wszystko by bylo extra gdyby nie fakt ze posadzka pyli jak wsciekla.

Marnej jakosci beton.

Oczywiscie wiem co powinno sie zrobic, tyle te to nie moje( nie wiem tez na jak dlugo) i nie bardzo chce tam inweswtowac

Jakiś impregnat typu "Delfin" Atlasa, "CT 10" Ceresitu, lub coś podobnego, trwałość większa niż "gruntów".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KR54321, czy to Atlas UniGrunt czy CT17 czy Cekol DL80 czy inny w cenie minimum 30 zł za bańkę 5L sprawdzi się tak samo, tańszych gruntów nie polecam bo wszystko poniżej ww kwoty to roztwory :D.

Najlepiej i najtaniej zastosować impregnat do betonu ponieważ nie zmieni on wizualnie betonu a powstrzyma przed chłonięciem wody.

Poza tym jak będziesz opuszczał miejscówkę to w takim stanie jak zastałeś ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.