Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Wymieniałem wczoraj wnętrze u siebie , mam coś dla mistrzów oceniania fur i wiarygodności przebiegu po zdjęciach :

 

Obrazek

 

Lewy fotel z auta które ma 140 kkm, prawy z auta które ma 240 kkm :)

 

 

Administrator forum KA, bozyszcze pedzelkow i wszelakich smarowidel jezdzil z dziurawym fotelem w swoim wypacykowanym leonie ?!?! To jest jakas prowokacja ze strony rosyjskich sluzb specjalnych, co najmniej :idea::o

 

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory poświęciłem ponad 30h urlopu i jeszcze nie skończone :/

 

Rozbieranie poszycia i mycie drzwi wewnątrz

 

HMMjNDV.jpg

 

Wygłuszanie matami GMS, nie bylo ciśnienia na pokrycie każdego kawałka blachy, miało być szczelnie, ale żeby woda swobodnie przepływała.

 

3hG1eLM.jpg

 

Konserwacja gołej blachy

 

gNmtZun.jpg

 

Zwłaszcza dolne partie

 

GVzgP7s.jpg

 

Wyklejanie blachy grodziowej (czy jak to się nazywa), wymiana głośników- Boszmany zostały zastąpione Helix'ami b62c, składanie wszystkiego do kupy

 

HbyId31.jpg

 

Jeszcze boczki od wewnątrz będę wyklejał pianką GMS. Helixy tak mnie urzekły, że w poniedziałek kupuje drugi zestaw i z tylnych drzwi Boszmany też wylatują. Po odpaleniu wszystkiego 40 min słuchałem muzy w aucie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedwczoraj wnętrze:

Mycie APC + PB Natural Look, progi VP Trim Glitz, szyby AG CGP

 

Dziś:

Pre-Wash VP Citrus PW -> Mycie 4nano UV -> MAC124 -> Mycie -> Glinkowanie VP YCB -> Mycie -> [Dach,maska i klapa bagażnika] Nanolex Premium Paint Cleaner -> Nanolex Paint and Alloy Seleant, [..] reszta FK1000P

Plastiki: VP Trim Glitz, szyby AG CGP, koła VP Bilberry + Nielsen Brillance

 

...uff :mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.