Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • Moderator

kubik, w sensie nie posmarowane dressingiem ? :D

 

Po programie bede szukal nowego silnika, wiec spasuje :D

 

Poza tym i tak jest wystarczajaco szybka jak na Skode... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po programie bede szukal nowego silnika

wtedy zrobisz SWAP na 3.6, umieścisz go za przednimi fotelami, dorzucisz 4x4 i będzie jedyna w Polsce Fabia V6, 4x4, DSG - na mineralnej w mig Ci to ogarną :kox:

ps. fajnie wygląda skodzina, jaka różnica w jeździe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne godziny przy korekcie, a dodatkowo zamontowałem lampki ledowe w podświetleniu drzwi i tablicy rej. Od razu auto odmłodniało. Jeszcze wrzuciłem żarówki h7 GP thunder 7500 i światła dzienne są w końcu białe :D Czeka mnie jeszcze zakup ledów Mteca V3 do ringów ale trochę przeraża mnie cena jak za 2 żarówki :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kubik,Po programie bede szukal nowego silnika, wiec spasuje :D

Ojoj a czemóż to tak? Nie lubią tego te silniki?

Z tego co pamiętam masz 1.2T, mój znajomy to miał z boxem jakimś... co to auto nie wyprawiało to sobie nie wyobrażasz a silnik latał bez problemu :)

Sprężyny super, siadła naaprawdę sporo także fajnie to teraz wygląda :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w firmie dwie fabie 1.2 TSI 85KM rowno po 70kkm w dwoch padl lancuch rozrzadu.. skoda partycypowała w kosztach.. wymiana ok 3k zł.. ale ogolnie duzo taka jezdze i zapitala az milo.. przy autostradowych prędkościach sporo pali.. jak w moare delikatnie to 6 spali..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umyłem auto po 1 etapie korekty DA który trwał ok 48 godzin. Teraz jedzie w traskę jak wróci po łikendzie, to będą dalsze etapy prac detailingowych i dopieszczających. Postaram się sklecić jakaś relacje do PSB bo wiele osób po moim małym wywodzie DA vs rotacja pisze do mnie PW z pytaniami czy da się zrobić twardy lakier maszynką DA :)

 

nubw.jpg

zi1b.jpg

 

 

A tu porównanie lampek led do zwykłych które zmieniałem niedawno

 

 

bxuhl.jpg

xcck9.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.