Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

bodek756, Tak wygląd jest praktycznie taki sam jak 3sdm. Chciałem 3sdm, ale nie robią z niskim ofsetem a mi zależało na jak najbliższym 20 żeby nie bawić się w duże dystanse. Podobno jakościowo praktycznie to samo do 3sdm zresztą cenowo również i deklarują wytrzymałość 860kg na felgę, zobaczymy jak będzie w praktyce.

 

grzes12, Tak ten wzór jest bardzo popularny i chyba został wymyślony przez BBS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Maru 123 , widzę, że auto przerobione do offroad'u ...

 

Jeździsz w jakimś cięższym terenie? Pytam z ciekawości bo chyba ciężko pogodzić dbanie o lakier i jazdę w terenie...

 

Byłem kilka razy na Ukrainie z ekipą www.podroze4x4.pl i ich auta są strasznie porysowane w przeciwieństwie do Twojego?

 

Pozdr Łukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie szybki bezdotyk i mała inspekcja w kanale, bo czasem razem z wodą z klimy zostawia plamy oleju na glebie. Okazało się, że coś tam zawilgocone jest przy wybieraku, a najbardziej wysunięta część skrzyni (taka kopułka, nie wiem jak się zowie) jest cała w oleju. Trzeba będzie się tym kiedy zająć. Ogólnie jestem zadowolony, bo podwozie jak nówka z salonu :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wylazłem własnie spod deski rozdzielczej w Clio II i zdemontowałem moduł UCH, jutro biorę pacjenta na stół operacyjny i zobaczymy dlaczego nagle przestała działać elektryczna szyba od strony kierowcy (moduł nie podaje sygnału)... Ach te francuzy...

Zaznaczam że silnik i prowadnice sprawne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomocnicy to:

-Tenzii KOK

-Szampon Moje Auto i Autoland ( neutralne )

-dresing do opon Nielsena

-wosk na mokro Moje auto

-czernidło CarPlanu

-Voight do szyb

-niewidzialna wycieraczka Autolandu

-różnego rodzaju mikrofibry i 2 pędzelki, 2 wiadra z castoramy z separatorami,

 

może wieje tu taniością ale to tylko mycie a po drugie te kosmetyki posiadam w tym momencie, bo samochód zawsze kompleksową kosmetykę przechodzi w Świętokrzyski, po prostu mam dostęp do nieograniczonej ilości wody, myjka itp :D nie ma to jak myć samochód u siebie na podwórku a nie pod garażem przy bloku gdzie zawsze coś komuś nie pasuje :D

 

 

Od początku :D

 

 

Najpierw odkurzanie, a następnie przemycie plastików wewnątrz samą wodą kolejno na nie poszedł Tenzii KOK. Następnie Clio zabrałem na bezdotyk w celu usunięcia grubszego syfu z lakieru i z powrotem odstawione pod garaż. Samochód po przyjeździe opłókałem wodą a następnie mycie oczywiście na 2 wiadra. Samochód po myciu znów został opłukany i osuszony mikrofibrą. Opony i alu myte ręcznie, nie używałem żadnych APC bo o alu dbam reguralnie także żaden zapieczony syf z klocków nie siedzi na nich :D Na samochodzie jest miesięczny DODO a na nim 3 tyg BSD. Po myciu ku mojemu zdziwieniu BSD jeszcze ładnie kropelkował, ale z racji tego, że miałem w garażu wosk na mokro Moje Auto "spsikałem" nim Kiljanke :) zrobiłem test na odpychanie wody i nawet ładnie to wyglądało. Na przednią szybę nałożona niewidzialna wycieraczaka AUTOLANDU a plastki zabezpieczyłem żelem CarPlanu ( może taniocha ale jak dla mnie robi siekę ). Opony dostały dresing od Nielsena.

 

Nie mam zdjęć brudnego samochodu, ale powiem szczerze, na upartego by się jeździło bo BSD ładnie odprowadza zanieczyszczenia. Ja osobiscie mam fioła na punkcie czystego auta, także nie mogło obejść się bez mycia. Poniżej kilka fotek już po umyciu.

DSC_0336.JPG.0dbc2a17e10ab086cce857467e08a1e7.JPG

DSC_0338.JPG.fcde7f09b9ff3e4574eb8fd87a1ca6b8.JPG

DSC_0337.JPG.1ebec1063953ffaf9fe738d089ad4eb7.JPG

DSC_0335.JPG.adfdff731a6fee63c9632e5e75504601.JPG

DSC_0334.JPG.35adec73d298f8b7f59a04cafa5f252c.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Poskładałem nowe felgi z nowymi oponami w jedną całość i założyłem na auto.Przy okazji umyłem troszkę nadkola. Dodatkowo wrzuciłem na lakier prima amigo i Swissvaxa blau weiss.

 

 

 

fy4p.jpg

dj16.jpg

9j0k.jpg

q40b.jpg

zrtzl.jpg

qwwc.jpg

al77.jpg

csv4.jpg

 

 

 

1d5u.jpg

aiot0.jpg

8vsu.jpg

2bwp.jpg

5c5x.jpg

a9d7.jpg

6y29.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.