Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

kubik, Nadal lejesz 0w40? Czy przesiadłeś się już na inną gęstość? DPF'a i EGR'a już u mnie dawno nie ma :P

Tak ciągle 0w-40,jak wciągnie pół stanu z bagnetu na 15kkm to jest święto ;)

To szczęśliwy z Ciebie człowiek,choć większych problemów jako tako nie ma z tymi ustrojstwami,bo głównie trasa grana. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiec ...

 

zlozylem silnik , wyczyscilem cala miske olejowa z obu stron , glowice poddałem lekkiej obróbce , zmieniłem rozrząd , i zrobiłem pierwsze kilometry...

 

mocy więcej , spalanie wg kompa spadlo o 0,3l

 

a jutro detailing bo komora silnika cala w oleju i plynie chlodzacym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kubik,czy masz moze u siebie ta nieszczesna skrzynie m32, jakim oleum ja zalewasz?

Sry za ot

Mam,już myślałem,że się kończy,a to był alternator :mrgreen:

Oleju w skrzyni nie zmieniałem i to trochę błąd,bo producent nie zalecał,a info,że coś może się dziać padło przy ok.165kkm,a większość mechaników stwierdziła,że teraz to pomoże jak umarłemu organki,nie ma co ruszać jak działa,a że w sumie to planowany ostatni rok w domu,to nie ma co cudować :dontknow:

Szukaj na forach opli użytkownika belfer, on remontuje skrzynie i ma sporą wiedzę 8-)

eot

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda nie dzisiaj a wczoraj...

 

49795325756658238841.jpg

 

Opony zabezpieczone Autoglym Tyre Dressing. Jak dla mnie efekt bardzo fajny. Używam go częściej niż Endurance, mimo że daje bardziej matowe wykończenie.

 

Na felgach VP Banana Wax. Na deklach Zymol Carbon.

 

Pozdr Łukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Z zewnątrz z grubsza skończone. Jeszcze środek w przyszłym tygodniu. Lekka korekta one step: Meznerna 2500, na zielonym padzie Rupesa i na DA. Do tego zmycie APC, dużo IPY, Gyeon Prep i na to Opti Coat 2. Na białym szału nie ma ale nie będzie wstydu jechać do roboty ;)

 

 

ivrj.jpg

kuus4.jpg

qs5u.jpg

hz17.jpg

eb7o.jpg

64v8.jpg

sla7.jpg

9fkv.jpg

b2ak.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.