Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Dziś z Pawłem@pawbor85 walczyłem z Yariską. Kiedyś wrzucimy całość w odpowiednim dziale, ale macie przedsmak;)

Obrazek

Pół jednego fotela zrobiłem, którego?

 

Tez dzisiaj walczyłem z Yarisem, strasznie badziewne wykładziny podłogowe, za to zaje... dostęp do każdego elementu tapicerki. Same tekstylia zajęły mi ok. godziny i to tak na grubo zrobione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dziś odkurzając sobie beztrosko Opla przyuważyłem nagle, jak ojciec czyści Suzuki. Podchodzę bliżej i patrzę, a on leci mikrofibrą i sprayem do kokpitów cały środek :shock:

Normalnie tego się po nim nie spodziewałem...

Chyba coś załapał od czasu, gdy glinkowałem Opla :-]:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mój nie tyle zainteresował się detailingiem, co po prostu już go ten syf chyba zaczął drażnić... :|:kox: Zresztą ostatnio jak się bawiłem w polerkę przedniego błotnika od Opla, to po skończonej robocie podszedł do mnie i rzekł "eee nie no - lusterko Ci wyszło (gdzie usunąłem z jakieś 20% rys), ale jak Ci się nudzi to mógłbyś porąbać drewno"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Najciekawiej było jak zobaczył sampler Concorso, a potem sprawdził cene w necie. Musiałem sie tłumaczyć że to za pełną puszke tyle :P Jeszcze kiedyś udało się wmawiać że to wszystko kupione w markecie, po marketowych cenach, ale dziwnym trafem w żadnym markecie tego się raczej nie znajdzie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mirek, ja mam z tej samej serii co Ty do mycia silników, tyle, że do mycia felg i bardzo sobie chwalę :)

 

A ja dziś prawie podłączyłem światła do jazdy dziennej :) Nie włanczam mijania - 150W mniej, desk i zegary nie przygaszają się (jak to było zamysłem inżynierów tylko w nocy), samochód jest lepiej widoczny

moje pierwsze wrażenia - światła bardzo mocne, spojrzenie przez chwilę wprost powoduje przez chwilę ciemność a potem "zielone kreseczki", myśle że dłuższe wpatrywanie może nawet uszkodzić wzrok (pomijając to, że jest nieprzyjemne)

a tu już zdjęcia robine telefonem, bo miałem go akurat pod ręką, jak uda mi się ostatecznie podłączyć zrobię lustrzanką na dworze :)

 

20100424098.jpg

20100424096.jpg

20100424097.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.