Skocz do zawartości

Szczotka do czyszczenia felg


pro rider

Rekomendowane odpowiedzi

miałem to raz w rękach i nie bardzo wiem jak miała by się ta szczotka sonaxa przydać do większych felg...

Ja to kupiłem sobie z racji felg 5x2 ramiennych i w sumie zastanawiam się jak to w ogóle ma się przydawać do felg :/ żeby był efekt,trzeba by co chwilę płukać,lub myć pod bieżącą wodą,bo potem tylko rozmazuje brud.Już wolę pędzelek :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Carire, Monello nie ma zbyt dużej "powierzchni czyszczącej" czyli tej wełny. W wersji medium będzie to jakieś 10cm długości i z 3 cm szerokości (tak "na oko" i z pamięci), więc w sumie do zakamarków się nada. Natomiast co do WWL'a to najlepiej jak by się ktoś wypowiedział kto go ma. Ja się puki co tylko na niego czaje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam takie felgi: USUNIĘTO ZE WZGLĘDU NA NARUSZENIE 17. PUNKTU REGULAMINU i chciałbym zakupic do nich jakąś szczotkę. Wczoraj dokonałem pomiarów i ta szczelina między ramionami ma około 9 milimetrów, nie jest równa na całej długości.

Zastanawiałem sie nad takim czymś:

http://www.sklep.polishangel.pl/index.p ... h-363.html

http://www.sklep.polishangel.pl/index.p ... r-546.html

Ktos może wie w jaką szczeline to uda się wcisnąć?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

linkgrabber, wygląda na zdjęciu identycznie jak szczotka silverline - leży u mnie taka w domu, więc jak byś był zainteresowany to pisz pw

 

Robie wieksze zamówienie u nich i nie wiem któą szczotke kupić, mam jakąs kilkuletnią już w garażu ale jest mocno twarda i za krótka ;)

Po prostu chcialbym wiedziec czy jest ta podana przeze mnie cokolwiek warta, nie wymagam cudów za te pieniądze a do konretnego czyszczenia felg zdejmuje koła bo mam 8 cali szerokie i ciężko wszędzie dojechać zwłaszcza jak zostanie np asfalt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

no i mam tą szczotkę żółtą o która pytałem i faktycznie można czasem troche sie pochlapac jak sie za szybką ją wyciaga z felg ale jest za to dosyć miekka, ma gumę żeby nie uszkodzić felgi, do moich potrzeb wystarcza, felgi doczyszcza lepiej niż poprzednia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.