Skocz do zawartości

Gry komputerowe / Konsolowe


DaV

Rekomendowane odpowiedzi

AG80, ja teraz nie kupie, bo zwyczajnie nie mam w co na niej grać :mrgreen:

 

Już nie mówiąc o akcjach 29.11 gdzie wyglądało to jak bieg na 60/100 metrów przez plotki, morze cebulaków w kolejkach, wyrywanie konsol z rąk i takie sprawy :lol: 6.12 nowa dostawa, może razem z GT6 :-]

 

Sucre, to tez racja. Nie mówiąc o dźwiękach aut, gdzie w FM3/4 VTEC brzmi jak VTEC, ///M jak ///M, a w GT5? Kasztan. Co nie zmienia faktu, se prawdziwy fan serii musi mieć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Geno o dźwiękach zapomniałem dopisać:P ale tak jak piszesz, fan musi mieć lub co najmniej pograć. Nigdy nie zapomne jak we włoskim media markt zobaczyłem pierwsze GT1. Jaki to był szok na tamte czasy, dwójeczka to już w ogóle był kosmos.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sucre, w 99 roku PS1 i GT1 kupione, pamietam jakby to było dziś jak wychodziłem ledwo niosąc pudło z konsolą, a ze byłem małym szkrabem :mrgreen: Każda nowa licencja, każde auto, a nowa część ? Huh, to dopiero było coś.

 

Potem duży skok graficzny na GT3, potem 4 i można powiedzieć ze magia jakoś przestała działać :o Co nie zmienia faktu, ze trzeba kupić i pograć :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W GT6 gra się całkiem przyjemnie. Sporo jest ciekawszych trybów wyscigowych i róznych zabaw odstających trochę od klasycznych wyścigów. Model jazdy pozostał w prawdzie nie zmieniony ale bardziej pracuje tutaj zawieszenie. Menu zmieniło sie nie do poznania i jest o wiele ciekawsze :) Imo jak ktoś posiada ps3 to tytuł obowiązkowy.

 

MisjaksiycowaI_2.jpg

 

KartSpaceII.jpg

 

 

Na wielki plus zasługuje dodanie Goodwood Festival of Speed :)

 

Ktoś kupuje PS4 teraz? Ja raczej poczekam do następnych świąt

 

Ja też nie ponieważ pierwsze egzemplarze zawsze maja jakieś wady, nie ma w co grać a za jakies 2 lata (bo wtedy planuje zakup) będzie już troche gier a i cena pewnie spadnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno Fifa14 i NFS na PS4 tylko po angielsku . Trochę lipa :thumbdown:

Kumpel sprzedał PS3 chcąc przesiąść się na PS4 (gra tylko w Fife i wo gule nie umie angielskiego) no i jest w kropce. Dowiedział się o tym już po sprzedaniu trójki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja się pewnie skuszę na PS4 ale dopiero jak minie podatek od nowości no i jak wyjdzie DriveClub oraz gdy wreszcie zrobi się porządek z kompatybilnością kierownic (odkładam na coś z Fanatec'a jak już będzie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem jest fajne, samochody prowadzą się zupełnie inaczej niż w GT5.

Ale mam wrażenie, że jest jakoś ta gra prostsza niż GT5, bo jak robiłem prawo jazdy na kategorię B w GT5 to ciężko było na złoto, a tutaj cała szkoła na kategorię B na złoto :o

Może podskillowałem :D Ale, grę warto kupić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mam wrażenie, że jest jakoś ta gra prostsza niż GT5, bo jak robiłem prawo jazdy na kategorię B w GT5 to ciężko było na złoto, a tutaj cała szkoła na kategorię B na złoto

Bo jest łatwiejsza na 100% w GT5 jedno wyzwanie potrafiłem powtarzać po kilka godzin, żeby zdobyć złoto a teraz przychodzi mi to bez większego wysiłku.

czym na pierwszy rzut oka różnią się od siebie gt5 od gt6

Ładniejsze menu które jest o wiele bardziej czytelne. Więcej aut premium (w tym klasyków), więcej wyścigów oraz różnych eventów które nie do końca maja dużo wspólnego z klasycznymi wyścigami (jazda łazikiem po księżycu, strącanie pachołków na czas itp) Model jazdy został ulepszony i czuć wyraźnie lepszą prace zawieszenia zwłaszcza w autach, które nie są sportowe przez co ich zawieszenie jest miękkie. Silnik graficzny został poprawiony ale bez szału niestety. A co do torów wyścigowych to w końcu mamy ich więcej powróciło też nitro które było w poprzednich wersjach GT :)

Grał ktoś/gra w najnowszego NFS'a ?

 

Jak wrażenia ?

 

Byłem sceptycznie nastawiony ale ta gra mnie zaskoczyła :P Nawet przyjemnie się jeździ chociaż to typowy odrealniony arcade ale mimo wszystko mogę polecić tą gre :) Jeśli jesteś podłączony do internetu możesz jeździć po mapie z innymi ludzmi bez wchodzenia w specjalny tryb multiplayer i to zasługuje na plus :)

 

Btw ściągajcie patcha v1.1 to dostaniecie zakładke w menu GT Vision a tam będzie na was czekał nowiutki koncept mercedesa :D

Wesol, Ten punciak to było jedno z pierwszych aut jakie kupiłem :D Nieźle już jest przykacone bo fajnie się nim jeździ :-]

 

Niestety po niemiecku ale chyba jedyna pełna recenzja

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ledwo wczoraj odpaliłem GT6 to już musiałem aktualizować :D

Punciak kupiony z sentymentu :D I też pierwszy samochód kupny, prócz tej Hondy Fit, którą na początku musiałem kupić :D U mnie też fajnie porobiony, lekko 80tyś już na niego wydałem, śmiga fajnie :D 10% gry już mam za sobą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak zwykle nie nadążam za nowościami. Kupiłem wczoraj PS3 za 649pln, do tego pożyczone Gran Turismo 5 i stwierdzam kilka rzeczy:

- model jazdy niewiele zmieniony w stosunku do GT1 na psx

- jazda z włączoną kolorową linią na torze zabija całą zabawę

- gra na padzie sprawia średnią przyjemność, dobrze ze za parę dni będzie kierownica

- ależ aut do wyboru:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.