Skocz do zawartości

Jakie żarówki polecamy?


Rekomendowane odpowiedzi

Polecam żarówki Ring Xenon Ultima Plus 120%. Świecą bardzo mocno. Używałem nightbreaker, philips teraz ma Ringi i są najlepsze.

 

Roku już na nich jeżdżę,

jak dotąd się trzymają.

I światła dużo więcej od przereklamowanych Philipsów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam żarówki Ring Xenon Ultima Plus 120%. Świecą bardzo mocno. Używałem nightbreaker, philips teraz ma Ringi i są najlepsze.

 

Roku już na nich jeżdżę,

jak dotąd się trzymają.

I światła dużo więcej od przereklamowanych Philipsów.

 

Jeśli dobrze kojarzę, to zostały one zwycięzcą testów gazety "Auto-świat" nie tak dawno temu. Mam też je ochotę kupić i przetestować, "niestety" jak na złość moje najzwyklejsze H7 Philips nie chcą się przepalić :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabawne. Wychodzi, że najsensowniejsze żarówki "extra" produkują Ring i Tungsram ;)

 

Płacą najmniej za marketing to i korzystniej wypadają cena / jakość bo technologia zapewne taka sama u tych wszystkich producentów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem rekonesans w dostępności oryginalnych żarówek i przy cenie koito 100zł/szt. i osram 50zł/szt. chyba zdecyduje sie na ledy jak [ref=#00aa00]krd[/ref],

 

Możecie podpowiedzieć jakich szukać i na co zwracać uwagę przy zakupie H11? led philips czy osram?

Czy w ogóle da sie je zainstalować u mnie w aucie? jakie warunki muszą być spełnione (jakaś przestrzeń na ten przetwornik itp.)?

 

315y7f4.jpg

p.s. tak, wiem. brudas do mycia....

 

 

 

Panowie, które z tych zestawów będą najlepsze i sie nadadzą?

 

https://www.aliexpress.com/item/2pcs-60 ... 462bdb07f9

https://www.aliexpress.com/item/High-Po ... 462bdb07f9

https://pl.aliexpress.com/item/6000LM-2 ... 462bdb07f9

https://pl.aliexpress.com/item/Car-Styl ... 462bdb07f9

https://pl.aliexpress.com/item/2x-Phili ... 462bdb07f9

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Założyłem dziś Philips White Vision H7. Efekt nie do końca taki jak się spodziewałem, świecą bardziej na biało ale jeszcze widać trochę ciepłą, żółtawą barwę. Co do ilości światła nie ma co narzekać po przesiadce z żarówek noname jest odczuwalna różnica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, mam w Golfie 6 jeszcze oryginalne H7 (6,5 roku, 110k przebiegu i jeszcze trzymają ;) - chociaż co prawda w dzień ich nie używam) i ogólnie bardzo brakuje mi ksenonu. Nie chodzi mi o kolor światła (nawet nie chcę, by odbłyśniki były niebieskawe), ale zależy mi bardzo na jasności i zasięgu świateł. Przymierzałem się już kiedyś do Philipsów X-Treme Vision +130%, ale postanowiłem się jeszcze rozejrzeć - a teraz widzę, że niekoniecznie je polecacie.

 

Prosiłbym więc o poradę, za czym jeszcze się rozejrzeć. Podsumowując:

- jak najdalszy zasięg

- jak najjaśniejsze (żółty/biały odcień)

 

Ponadto, żeby wszystko było na legalu - homologacja i moc żarówki (żeby mi reflektory nie zmatowiały). Po prostu plug & play.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jakieś dobre ledowe w5w żeby nie wywalały błędu spalonej żarówki w bmw? Większość tanich pada po miesiącu albo dwóch i migają.. Zależy mi na białym świetle pasującym do ksenonu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ref]Kepacz[/ref], Tungsram +120% :) Tanio i dobrze.

 

Zapomniałem jeszcze dodać jednego kryterium - długowieczność. Jak mi się któraś przepali po 3 msc to się wk... :lol:

 

Jak te Tungsramy wypadają pod tym względem?

W Corsie jedna wytrzymała 1,5 roku, a druga świeci już dwa lata. Przy cenie rzędu 40 zł/kpl (H7) raczej w porządku :) Inni w tym wątku piszą o podobnej trwałości. Świecone dzień i noc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, mam w Golfie 6 jeszcze oryginalne H7 (6,5 roku, 110k przebiegu i jeszcze trzymają ;) - chociaż co prawda w dzień ich nie używam) i ogólnie bardzo brakuje mi ksenonu. Nie chodzi mi o kolor światła (nawet nie chcę, by odbłyśniki były niebieskawe), ale zależy mi bardzo na jasności i zasięgu świateł. Przymierzałem się już kiedyś do Philipsów X-Treme Vision +130%, ale postanowiłem się jeszcze rozejrzeć - a teraz widzę, że niekoniecznie je polecacie.

 

Prosiłbym więc o poradę, za czym jeszcze się rozejrzeć. Podsumowując:

- jak najdalszy zasięg

- jak najjaśniejsze (żółty/biały odcień)

 

Ponadto, żeby wszystko było na legalu - homologacja i moc żarówki (żeby mi reflektory nie zmatowiały). Po prostu plug & play.

 

Pozdrawiam

 

Trochę sprzeczne rzeczy piszesz.

Brakuje ci ksenonow że względu na jasność i zasięg a jeździsz na 7 letnich żarówkach.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.