Skocz do zawartości

Jakie opony polecamy?


Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, muszę szybko kupić 2 sztuki całorocznych. Rozwaliłem prawie zupełnie na łódzkich dziurach jednego Quadraxera a, że zestaw przejechał jakieś 30000km to muszę cały przód kupić.

Dębica Navigator 3

Nexen N BLUE 4 SEASON

 

Które?

 

 

 

 

EDIT

Dębicę wziąłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
14 godzin temu, peciu napisał:

Użytkuje ktoś opony całoroczne Vredestein Quatrac bez 5 i bez PRO?

Potrzebuję opony w rozmiarze 205/55R16

Ja mam... użytkuje je od ponad roku i złego słowa powiedzieć nie mogę. Nawet w kopnym śniegu doskonale sobie radzą.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, maciek-drummer napisał:

@peciu na poprzedniej stronie wkleiłem link z YT.  Zapoznaj się, różne opinie krążą.

Tylko nie bierz poważnie tego niby testu gościa YT Fox&driver bo albo złośliwie albo mu nie chcieli przysponsorować z Vredestein. Za to motolab wiarygodny . Ja osobiście też zajeździłem komplet quatrac5 i śmiało polecam.

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Vredestein Wintrack bez numerków to nowy model i są bardzo ciche.wcześniejsze były znacznie głośniejsze choć miały dobrą trakcję. Na hankook bym uważał bo znajomemu siy bardzo szybko wyząbkowaly i zrobiły się strasznie głośne. Jak budżet nie stanowi problemu brał bym Goodyear ewentualnie właśnie Vredestein Wintrack. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak trochę poza tematem ile u was teraz kasują za przełożenie kompletu opon felgi Alu 17?

Bo chyba z 2 lata nie przekładałem opon na alu i cena 140 za komplet lekko mnie zdziwiła (serwis cywilizowany ale na wiosce)

 

Ja osobiście wcześniej w samochodzie żony a teraz w swoim postawiłem na wielosezon. Przejeżdżamy każde po ok. 8-10tys rocznie więc nie jesteśmy w stanie zużyć opon sezonowych. A wewnętrzna cebula nie godzi się na wymiane opon, które "mają jeszcze dużo mięsa"

U żony od roku siedzą Goodyear Vector i jestem z nich mega zadowolony

Do siebie wrzuciłem Hankooki Kinergy 4S2 (komplet rocznych używek trafił się w dobrym pieniądzu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, powoli przymierzam się do zakupu 2 szt. zimowych opon 245/40 R18. Obecnie miałem Micheliny PA4, ale chciałbym spróbować coś innego Pirelli albo Conti ktoś się może wypowiedzieć po użytkowaniu w ubiegłym sezonie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, Co polecacie z opon całorocznych, rozmiar 225/45R18, auto to Laguna III 2.0dCi 173KM automat z 4Control (tylne koła skrętne)? Skończyły mi się letnie, a z moich zimówek jestem średnio zadowolony (jakieś chińczyki kupione razem z autem). Wymiana 18stek nie jest tania, myślę kupić całoroczne. 🤔

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.