Skocz do zawartości

Jakie opony polecamy?


Rekomendowane odpowiedzi

sprawdziłem, Made in Germany. DOT z końca 2015.

 

Dzięki za sprawdzenie, czyli wygląda na to, że ten model jest robiony tylko tam. Oglądałem opony w sklepie ale mieli tylko 2 szt. i też były made in Ger, a to dla mnie ważne. Można szukać śmiało w sklepach internetowych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

673650 logistykaopon najtaniej

Widziałem tę stronę, podobnie jak polskihurtopon firma z Tych - więc pewnie ten sam właściciel i te same przekręty. Odpuściłem sobie ;)

To jest ta sama firma adres ten sam i gdzieś tam coś nawet na stronie chyba było wpisane o polskimhurcie.

Jak chcecie zadzwońcie tutaj to gość od którego ja kupowałem i nigdzie nie było taniej 505792692 :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem właśnie po zmianie opon na Yokohama W.Drive v905, powiem tylko że po przejechaniu 200m po bruku nie sądziłam że kiedykolwiek poczuje się w takim aucie (opel tigra) jak w limuzynie, cisza, spokój i płyniesz!

też kombinowałam czy zamówić przez internet, ale poszłam do Panów do warsztatu, powiedziałam czego chce, zaproponowali dobrą cenę - dwa dni później opony były już na miejscu - wyważyli, założyli w gratisie!

czasem nie opłaca się zamawiać samemu

 

Dodane po 52 sekundach:

aa DOT 2016 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

673650 logistykaopon najtaniej

Widziałem tę stronę, podobnie jak polskihurtopon firma z Tych - więc pewnie ten sam właściciel i te same przekręty. Odpuściłem sobie ;)

 

Poczytałem opinie o tym sklepie, ładne lody kręcą :D

I to u mnie w mieście takie cuś. Chyba w tygodniu się tam przejdę popytam o jakieś oponki dla siebie i zobaczę co powiedzą :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam 2 raz brałem komplet opon na polskihurtopon i wszystko ok. i tez czytałem te złe opinie. jedno mogę potwierdzić że się czeka dłużej na opony ale wszystko jest ok. teraz na nokiany czekałem równo 2 tyg. ale przyszły świeżutkie z czerwca 2016 i w kieszeni zostało ok 200zł.

 

590zł sztuka

no właśnie u nich są za niecałe 540 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w poprzenim aucie miałem nowe Yokohama w.Drive v905. Bardzo fajne oponki tym bardziej fajnie się spisywały bo nie mialem ABS. Teraz do Laguny II zamowilem ostatnio na sklepopon.pl Hankook w320 i za niedługo zakładam więc zdam relację jak i co. Cena 267 zl za 205/55 R16

 

Na oponki czekałem 5 dni w pon zamówienie w piątek był kurier.

 

1b1cca2091c8a3065fd7ab0a425772ef.jpg

 

Wytaptane z ElDżi GieCzy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kupiłeś takie same oponki co ja tyle że ja mam 225/45 r17. Po testach wypadły ładnie tuż za czołową 4/5.

 

Jako że miałem wcześniej Ventusy na LI i teraz mam Ventusy 2 na LII i jestem z nich zadowolony, postanowiłem po konsultacji z kilkoma znajomymi i po opiniach na Oponeo kupić W320 Evo2. Co ciekawe ostatnio pojawiły się wyniki testów gdzie oponka wypadła całkiem dobrze jak na swoją cenę i klasę ;)

 

http://autokult.pl/28761,ktore-opony-zi ... -najlepsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co myślicie o debicach frigo 2 hp?

Wg etykiety są tak samo dobre jak nokiany wr a4 i przy tym tańsze o ok 200zł :idea:

To podobno ich trzecia generacja i są bardzo dobre.

 

Tapnięte z Honora 7 Lite

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co myślicie o debicach frigo 2 hp?

Wg etykiety są tak samo dobre jak nokiany wr a4 i przy tym tańsze o ok 200zł :idea:

 

 

odpuść i nie patrz na etykiety, frigo i nokian to dwa światy

Jak na swoją cenę to ludzie bardzo chwalą sto razy lepsze niz poprzednia generacja.

 

Wytaptane z ElDżi GieCzy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaki rozmiar masz ? wiesz ludzie to i chińskie chwalą, ciekawe tylko czy ktoś ma porównanie do opon premium. na mokrym te frigo przy hamowaniu lecą jak na lodzie, wiem bo jechałem

Na nowych frigo jechales czy na starych bo o starych tak mówią a nowe są posobno dużo lepsze. Kilka osób na RLKP ma które mialy inne lepsze kiedys i chwalą.

 

Wolę debice niż Chińczyki.

 

Wytaptane z ElDżi GieCzy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.