Skocz do zawartości

Pytania do AutoNaBlask.pl


ANB Karol

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 8.08.2019 o 21:31, ANB Karol napisał:

Jasne bardzo bym prosił być napisał nam w tej sprawie na maila.

Nie mogło być inaczej. Sprawa została bardzo sprawnie załatwiona przez Karola, który skontaktował się z dystrybutorem w sprawie fibr.
Klient spokojny i zadowolony 👍 Jeszcze raz dziękuję @ANB Karol

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
W dniu 29.09.2019 o 20:32, ///MPower napisał:

@ANB Karol kiedy można się spodziewać nowego Amuleta od Funky Witch? I czy D-Wash Winky Mitt będzie jeszcze dostępne?

Amulet z tego co wiem będzie gotowy jutro u producenta u nas pewnie koło tygodnia 
Co do D-wash około tygodnia polecam jednak sprawdzonego Storma z Work Stuff 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Dystrybutor

@Kuba95 To może ja odpowiem. Cena jest niższa tylko z 1 powodu. Nowe MAGNETO jest w pełni produkowane w Korei. Wcześniej było szyte w Polsce co powodowało wysokie koszty. Dodatkowo zmieniony materiał na ten sam , który występuje w naszym MONSTER/KING a więc chłonna mikrofibra typu Twisted Pile.

Jeżeli cena zakupu okazała się dla nas korzystniejsza przełożyliśmy tą korzyść również na Was licząc ,że w tej chwili MAGNETO nie będzie fanaberią a produktem dostępnym dla większości.

  • Lubię to 1
  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
6 hours ago, ANB Karol said:

Cześć na ten moment jedyne co planujemy to promocję urodzinową ale to raczej na początku kwietnia ;-)

Cześć,

Super! Nie mogę się doczekać i w takim razie wstrzymam się z wiosennymi zakupami 🙂 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
6 godzin temu, Hawk napisał:

Witam. Moje pytanie brzmi kto pakował zamówienie 33617 ??

Witam odpowiem że na pewno osoba pracując na magazynie a dokładniej na ten moment nie wiem ;-)
Skąd pytanie powstał jakiś problem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ANB Karol napisał:

Witam odpowiem że na pewno osoba pracując na magazynie a dokładniej na ten moment nie wiem ;-)
Skąd pytanie powstał jakiś problem ?

Wręcz przeciwnie. Widywałem kryształy słabiej zapakowane od tego zamówienia. Chylę czoła bo paczka na prawdę fachowo i solidnie zapakowana. Dzięki !!

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Hawk napisał:

Wręcz przeciwnie. Widywałem kryształy słabiej zapakowane od tego zamówienia. Chylę czoła bo paczka na prawdę fachowo i solidnie zapakowana. Dzięki !!

Cieszę się przekażę magazynierowi (sprawdzę na monitoringu kto pakował ) wyrazy uznania ;-) 
Tak poważnienie staramy się by paczki były dobrze zapakowane ( zdajemy sobie sprawę że są upierdliwe w odpakowywaniu ) - tak już mamy.
Pozdrawiam 
Karol ANB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.03.2020 o 13:20, ANB Karol napisał:

 

Cześć na ten moment jedyne co planujemy to promocję urodzinową ale to raczej na początku kwietnia ;-)

A ten początek kwietnia to kiedy tak mniej więcej?😃 Bo mam parę rzeczy w koszyku które by się przydały w najbliższym czasie 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Tak poważnienie staramy się by paczki były dobrze zapakowane ( zdajemy sobie sprawę że są upierdliwe w odpakowywaniu ) - tak już mamy.

Pozdrawiam 

Karol ANB

Oj to fakt, trzeba mieć cierpliwość przy odpakowywaniu... szacun

 

 

 

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Pyotrazz napisał:

A ten początek kwietnia to kiedy tak mniej więcej?😃 Bo mam parę rzeczy w koszyku które by się przydały w najbliższym czasie 😉

Witam ;-)
Od dziś zaczynamy promocję stayingarage 
https://www.facebook.com/AutoNaBlask/photos/a.496217910471713/2863427697084044/?type=3&theater
A same nasze urodziny niestety z z uwagi na sytuację ( sklep stacjonarny właściwie zamknięty ) musimy przełożyć na ten moment nie wiem na kiedy niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, ANB Karol napisał:

Witam ;-)
Od dziś zaczynamy promocję stayingarage 
https://www.facebook.com/AutoNaBlask/photos/a.496217910471713/2863427697084044/?type=3&theater
A same nasze urodziny niestety z z uwagi na sytuację ( sklep stacjonarny właściwie zamknięty ) musimy przełożyć na ten moment nie wiem na kiedy niestety.

No widziałem u Was na grupie😉 w takim razie dzisiaj albo jutro wleci zamówienie☺️

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Sztarkel napisał:

Czy będzie w najbliższym czasie dostępny Carpro ech2o 1l lub 4l?

Z 4l może być problem bo wiem że nawet dystrybutor nie ma 😉 a jeśli nie ma dystrybutor nie ma to musi przyjść z za granicy co ja tą chwilę jest dołożyć skomplikowane 😉

W razie czego mam namiar na sklep gdzie ostatnio dostałem 4l 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Kiedy można spodziewać się Aqua sour APC? dodane kilka rzeczy do koszyka i brakuje tylko tego, a fajna promka na Shiny Garage Zestaw APC 1l + QD Interior 500ml i szkoda jakby człowiek się nie załapał ;D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Potrzebuje skompletować zestaw startowy do mycia samochodu bmw g20 2019 r.
Samochód będę mył na myjni bezdotykowej.
 

Ręczniki:
Fluffy Dryer 60x90cm 1 szt.
Ultra Soft Drying Towel 50x80cm 1 szt.
Edgeless Fluffy Dryer 50x80cm 1 szt.

Rękawica do mycia:
CarPro Hand Wash Microfiber Mitt 1 szt.

Czyszczenie felg:
Tuga Alu-Teufel Spezial 1 litr

Kokpit:
Poorboy's Natural Look

Do tego jakieś APC, ze dwa pędzelki, dressing do opon (matowy lub z efektem mokrej opony), coś do rozpuszczania smoły, asfaltu i na robale, ptasie odchody.
Coś do zabezpieczenia przed warunkami atmosferycznymi plastików i gum. Dwa wiadra które są hermetycznie zamykane - jedno oczywiście z gridem.
Jakiś środek do mycia okien. Mikrofibra do mycia okien i coś do czyszczenia środka. 

Możecie coś zaproponować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.