Skocz do zawartości

Kamerki szmerki - HD


Rekomendowane odpowiedzi

Dnia ‎2017‎-‎07‎-‎20 o 09:51, KapselK napisał:

@kita33 ja mam SanDisk Ultra 32GB class10 i jest ok. Z opinii to dobra karta. 

Zakupiłem Samsunga evo+ 32GB i też działa bez zarzutów.

Mam tylko pytanie czy u ciebie działa poprawnie detekcja ruchu i czy nagrywa poprawnie dźwięk bo u mnie dźwięk to są same szumy a jak mam włączoną detekcje to filmy nagrywają się max po 8-12s

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w G1WH siedziała rok  karta Philips 16GB class4 i dupa. Od jakiegoś czasu komunikat 'błąd karty/formatowanie'.

Zakupiłem 16GB Samsunga Evo Class 10 UHS-I 48 MB/s i śmiga elegancko.

Co do dźwięku to wszystko jest w porządku, a detekcje ruchu mam wył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, cz@rek napisał:

Używa ktoś filtrów polaryzacyjnych do G1WH i mógłby coś polecić

Ja mam w mio 388 i oraz jest trochę ciemniejszy ale w słońcu deska się nie odbija od szyby. W G1WH nie mam filtra założonego ale używam go na tylnej szybie przyciemnionej wiec też nic się nie odbija

 

Ps.

Czy ktoś używa takiego adaptera http://www.wideorejestratory24.pl/adapter-zasilania-vico-power-plus bo chciałem zrobić tak aby po wyłączenia zapłonu włączyć detekcje ruchu w G1WH a do tego potrzebny jest stałe zasilanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Właśnie  nie . Na początku myślałem ze  spada z powodu brudnej lub tłustej szyby. Umyłem i dalej tak samo .

Właśnie teraz zobaczyłem przyssawka jest z jednej strony chropowata . 

Spróbuje ją ręcznie wypolerować może coś pomoże .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
1 godzinę temu, jukojuko napisał:

Do mnie przyszła g1w cb i za żadne skarby nie chce to się szyby trzymać.

Macie jakiś sposób na to . Czy tylko klej pomoże .

ja kupiłem uchwyt skręcany na lusterko i bangla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamontowałem kamerkę w samochodzie, była jazda próbna i co się dzieje to po podłączeniu kamerki do zapalniczki radio zaczyna szumieć mniej lub więcej w zależności od ustawionej stacji.

Co z tym można zrobić? A może kamerka musi mieć prąd bezpośrednio z akumulatora wyprowadzony?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.12.2017 o 10:44, tomekk1980 napisał:

Zamontowałem kamerkę w samochodzie, była jazda próbna i co się dzieje to po podłączeniu kamerki do zapalniczki radio zaczyna szumieć mniej lub więcej w zależności od ustawionej stacji.

Co z tym można zrobić? A może kamerka musi mieć prąd bezpośrednio z akumulatora wyprowadzony?

Ferryt na kabel. Zakładasz i problem znika: https://allegro.pl/listing?string=ferryt&order=m&bmatch=ss-base-relevance-floki-5-nga-hcp-ele-1-4-1003

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, KHOT napisał:

Chodzi ci o taki wałeczek zapinany na przewód? jeden wystarczy? Kiedyś się nawet zastanawiałem co to jest takiego na kablach i już się dowiedziałem. Tylko trzeba kupić odpowiednia średnicę w środku żeby idealnie pasowało a nie było luzne tak?

Zrobiłem próbę z przewodem od nawigacji Clarion, i działa idealnie, żadnego szumu i na przewodzie nie ma żadnego filtra typu Ferryt, tylko ten przewód z nawigacji jest za krótki.

Dzięki;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, tomekk1980 napisał:

Chodzi ci o taki wałeczek zapinany na przewód? jeden wystarczy? Kiedyś się nawet zastanawiałem co to jest takiego na kablach i już się dowiedziałem. Tylko trzeba kupić odpowiednia średnicę w środku żeby idealnie pasowało a nie było luzne tak?

Zrobiłem próbę z przewodem od nawigacji Clarion, i działa idealnie, żadnego szumu i na przewodzie nie ma żadnego filtra typu Ferryt, tylko ten przewód z nawigacji jest za krótki.

Dzięki;)

 

Generalnie chodzi o ekranowanie. Dobra ładowarka załatwi sprawę, ale nie jest konieczna jeżeli zapniesz ferryt na kabel, nie musi być idealnie dobrany, możesz nawet pętelkę zrobić. ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, KHOT napisał:

Generalnie chodzi o ekranowanie. Dobra ładowarka załatwi sprawę, ale nie jest konieczna jeżeli zapniesz ferryt na kabel, nie musi być idealnie dobrany, możesz nawet pętelkę zrobić. ;) 

Mam na miejscu sklep Nowy Elektronik, już patrzyłem na stronie i jest tam tego dużo. W poniedziałek zaraz idę kupić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od budżetu. Ja teraz przerabiam ten sam temat i ostatecznie padło na Xblitz P100. Kamerka wyjściowo około 450 zł, ale w intercarsie po rabatach udało się wziąć za trochę ponad 300. Za tą kasę wydaje się być rozsądnym wyborem.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy karta Micro SD 64GB z kamerki mogła się zepsuć? Karta Sony 64GB kupiona gdzieś w USA lub Chinach bo dostałem ja z kamerką. Trochę na nią nagrałem i włożyłem do laptopa do gniazda SD celem oglądnięcia filmików. Kilka filmików 5minutowych było ale w sumie jeden czy dwa dało się odtworzyć reszta się nie otworzyła. Ściągnąłem program VLC i nic, dopiero w tym programie wszystko zaczęło wariować i zwieszać się. Komputer nawet nie widzi karty po włożeniu do gniazda SD. W kamerce też nie chce działać.  Zrobiłem próbę z karta z telefonu 2GB, w kamerce działa, nagrywa i bez rzadnego problemu można filmik odtworzyć w komputerze bez ściągania dodatkowych programów.

Chyba będę musiał zakupić nowa jakąś dobra kartę, co polecacie i jaka, wystarczy 32GB czy zdecydowanie 64GB?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tomekk1980

Prawdopodobnie chińska karta z oszukana pojemnością :)

Przeskanuj ja programem h2testw i zobacz co pokaże , oczywiście jeżeli jeszcze Ci ona odpali.

Nową kartę kup np.Samsunga , ale gdzieś w sklepie stacjonarnym na allegro jest dużo podjebek.

Pojemność - nie podałeś co to za kamerka . Sprawdź w necie jaka pojemność karty jest zalecana do Twojej kamerki , przy większej pojemności może nie obsłużyć . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.