Skocz do zawartości

Generator ozonu


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Takie pytanie czy ten będzie dobry ? Zastosowanie domy i samochody. Kupują to ludziska ale sam nie wiem, reklamacji jako tako nie ma na ten produkt ale może lepiej coś sprawdzonego co wy sami używacie. No i jest jeszcze wersja 500mg.

 

http://narzedzia.moto-profil.pl/article ... i-1000mg-h

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytać czytałem od 1 strony. Źle zacząłem zdanie :/ Bardziej mi zależy na podpowiedzi czy ten produkt (bo może sa tu osoby co używają go ) czy może bardziej znane, czy to w sumie jeden czort ozon to ozon tylko mg sie różni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten generator ma za małą wydajność na Twoje potrzeby, tak jak ktoś wcześniej wspominał sensowne generatory do aut zaczynają się od 3,5gr. Ja niedawno byłem w takiej samej sytuacji i po zebranych informacjach ideałem wydaje mi się generator 12-15gr (ZAMKNIĘTY) z możliwością użycia połowy mocy, niestety nie znalazłem takiego. Kupiłem otwarty 7+7. Jeśli chodzi o producentów polecam jak znaczna część forumowiczów Paruszewskiego, który ma prawdopodobnie "zdrową" relację jakość/cena. W DetailKing znajdziemy ozonator otwarty 14gr za ok 4,4tys zł, ten sam u innego speca marketingu kosztuje już 3tys zł z inną tabliczką na obudowie... ciekawe kto im to produkuje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam, sprowadziłem prosto z Chin taki oto ozonator i mam pytanie, czy to w ogóle ma szanse cokolwiek odgrzybić i zneutralizować zapachy w aucie?? Pisze niby o wydajności 10g, wczoraj po podłączeniu do prądu po 15 sekundach było czuc taki rześki zapach i płytki lekko się zaświeciły.. cena nie była jakaś straszna 26$..ale po komentarzach ludzie ze świata pisali że działa. Pewnie muszę to w jakąś obudowę wsadzić i wiatrak domontować tak?

Jak wkleić zdjęcie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
W DetailKing znajdziemy ozonator otwarty 14gr za ok 4,4tys zł, ten sam u innego speca marketingu kosztuje już 3tys zł z inną tabliczką na obudowie... ciekawe kto im to produkuje ;)

 

Dla Katowickiego Detailkinga ozonatory z tego co się dowiedziałem produkuje firma BITOM z Siemianowic Śląskich. Sam u nich kupowałem takie urządzenie - dla porównania DetailkKing 5gr - to koszt 2,700zl... Ja kupiłem bezpośrednio z BItom, o wydajności 6-7gr za około 650zł (nie pamiętam dokładnie ale koło tej kwoty). Działa i jestem z niego zadowolony w 100%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Pytałem w temacie Aliexpres ale nikt nie odpisuje . Wiec zapytam jeszcze raz tutaj .

Czy jest to coś warte i jest sens to sprobować https://pl.aliexpress.com/item/20g-Metal-Plastic-Ozone-Generator-Ozone-Disinfection-Machine-Purifier-Fan-220V-For-Home-Car-Public-Places/32763995308.html?trace=msiteDetail2pcDetail

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka stron wcześniej był link podany do samych płytek z trafo wydajność ~7g. Dokupisz wentylatory skrzyne na narzędzia wtyczkę z kablem i samemu zrób. Ja na dniach skończę i całość wyjdzie mnie około 170zł a generator 7g w zupełności wystarczy i do samochodu i np pokoju.

 

EDIT.

NEW 220V 7g Ozone Generator Ozone Ceramic Tube DIY 7g/hr for Water Plant Air Cleaner

http://s.aliexpress.com/rauUVZbE

(from AliExpress Android)

Ja mam coś takiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dwa wentylatory jeden tloczy drugi wypycha powietrze. Wyglądają jak komputerowe ale są na 230V, wym 120x120x25

 

Dodane po 11 godzinach 7 minutach 34 sekundach:

a><!-- m -->

 

Skończyłem. Działa i śmierdzi ozonem ,)

 

Za duże zdjęcia :/ myślałem ze miniatury wyskocza albo same linki. Kto zdąży zobaczyć przed edytem adma to jego :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domyślam się ale czy w ciągu kilku użyć utleni się cala całkiem? Nie będzie on pracował po kilka godzin codziennie. Dwa razy w roku samochód tym "zozonuje" ew samochód znajomych. Więc to ze się utlenia w takim tempie nie będzie mi przeszkadzać i krzywda się nie stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ale drogo widziałem Ciekawe metalowe obudowy :) myślę że niewiele przewyższające ceny skrzynek do narzędzi :)

 

Skrzynka kosztowała 12zł.. Teraz zależy co każdy z nas uważa jako "niewiele" czy to 5zł czy 50.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ref]stawek[/ref], wystarczy wpisać w wyszukiwarkę OBUDOWA METALOWA i Ci wyskoczy parę pozycji :)

 

[ref]szpyrek[/ref], Ceny bodajże zaczynały się od 29 zł plus wysyłka oczywiście to już zależy od wymiaru i sposobu dostawy :) Dolożyć te 30 zł do całkiem fajnego i w miarę "profesjonalnego" wygląda to nie aż tak duży wydatek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

Czy jest ktoś w stanie powiedzieć czym różnią się te 2 generatory prócz tego że ten tańszy pobiera więcej prądu?

http://www.banggood.com/220V-10g-Ozone- ... mds=search

http://www.banggood.com/220V-Ozone-Gene ... mds=search

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.