Skocz do zawartości

Jak z opryskiwacza ciśnieniowego zrobić pianownicę.


faraon3021

Rekomendowane odpowiedzi

Mam jej sporo, ale to był taki extra gratis dla dwóch osób które o to zapytały, a w tym czasie miałem sporo paczek do wysłania.

 

Jak widać te osoby okazały się nie zbyt solidne, bo w zamian miał nieco skrobnąć w temacie.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha, jednak dotarłeś do Kwiatonu :) Piana fajna, jednak do trawienia brudu trochę za gęsta, moim zdaniem. Dwa, to trudniej pokryć całe auto w miarę krótkim czasie zanim tam gdzie zacząłeś zacznie przysychać. Niestety dobijanie ciśnienia działa tu na naszą niekorzyść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasem te ...100 pytan do....... zaczyna mnie irytowac

Co to?? Jak dziala ? Ile kosztuje??Gdzie kupic??

Jak tym pracowac??Co to daje??? Jaka chemia??

Kurde a kiedy mam umyc samochod??

Staram sie to robic dyskretnie bo pianownica i wiadra nie sa mile widziane na bezdotykach a hieny z kamerami w telefonach stoja za plecami mnie :zly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obiecane foto piany. Mogłaby być ciut gęstsza, tylko nie wiem czy zaczynać od filców czy od zmian w dziurkach. Niby wszytko tu napisano, ale jest tyle zmiennych że się gubię ;).

 

Tył spryskany na jednym napompowaniu, potem trochę bok poprawiałem i zrobiłem foto. VP Neutral SF, 35 ml na litr, woda zimna (roztwór stał od wczoraj). Dwie dziurki średnią igłą, dwa filce pod meble. Dysza kwazar SF-03:

 

3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45ml na 1200ml magifoam i bez problemu caly sedan jakim jest 406 obleciałem, następnym razem 1000ml wystarczy na cały samochód :)

 

Fotki po jakiś 5 min, po 10 min było mniej więcej tak samo i zacząłem spłukiwać ;)

 

dsc00225td.jpg

 

dsc00226aw.jpg

 

 

Thx kol Tworek za gąbkę techniczną :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Obiecane foto piany. Mogłaby być ciut gęstsza, tylko nie wiem czy zaczynać od filców czy od zmian w dziurkach. Niby wszytko tu napisano, ale jest tyle zmiennych że się gubię ;).

 

Tył spryskany na jednym napompowaniu, potem trochę bok poprawiałem i zrobiłem foto. VP Neutral SF, 35 ml na litr, woda zimna (roztwór stał od wczoraj). Dwie dziurki średnią igłą, dwa filce pod meble. Dysza kwazar SF-03:

 

Obrazek

 

wez ta maszynka na nastepny spot focusa w katowicach to obczaje ta maszynerie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.