Skocz do zawartości

Jak z opryskiwacza ciśnieniowego zrobić pianownicę.


faraon3021

Rekomendowane odpowiedzi

Wysłałem maile do sprzedawców: Info@showcarshine.pl, office@polishangel.pl , mrcleaner@mrcleaner.pl , info@kanar-customs.pl odpisał tylko jeden Mariusz z Showcarshine "Przeanalizuję temat ale nie wiem czy będzie to łatwe do ściągnięcia". Nie wiem jak wygląda polityka opłacalności w sklepach, ale temat o opryskiwaczach budzi raczej duże zainteresowanie i sporo ludzi je kupuje i przerabia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy u Was po wymianie dyszy na niebieską Marolex zaczyna pryskać już w trakcie pompowania? Chyba tak nie powinno być? Obawiam się, że dostałem jakiś uszkodzony.

Wykręciłem żółtą dyszę.W środku była jeszcze jakaś zielona część.Po nakręceniu niebieskiej rozpyla od razu przy pompowaniu.Naciśnięcie przycisku w rączce niewiele zmienia.CO jest nie tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

xman sprawdź czy wszystkie elementy zakładasz tak jak być powinny.

Miałem wczoraj identyczną sytuację i okazało się że gumowa uszczelka/wkładka pierwsza od strony opryskiwacza była przeze mnie źle założona.

Mówię o kwazarze, ale w marolexie może być podobnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie ten zaworek który porusza się w czerwonej końcówce wychodzi kilka mm za krawędź tej czerwonej końcówki.Naciśnięcie spustu powoduje cofnięcie, ale nadal wystaje.

Wystarczy podłożyć 1 filc i zaworek jest otwarty.W sumie ciecz leje się od razu po wykręceniu czarnej koncówki z dyszą.

11.JPG?gl=PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEHHE:) mialem to samo juz rozebralem kwazara na czesci troche psujac wyglad..a ze zgubilem paragon to przestalem myslec o odeslaniu bubla kiedy odwrocilem ta uszczelke w druga strone:)))))

pozdr

 

dw4463757 dzięki za podpowiedź,

naprowadziła mnie na to, że jedną gumową wkładkę odwrotnie zakładałem :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po kilku godzinach eksperymentów z filcami, gąbką najlepszy efekt uzyskałem na krążku z magicznej gąbki( bardzo drobne pory w porównaniu do innych gąbek)

Nie jest to idealna piana może dlatego, że stosuje http://showcarshine.pl/445-neutral-ph-f ... pnego.html

Ktoś stosuje w Marolexie taką pianę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, dzisiaj wreszcie użyłem na myjce zestawu docelowego, czyli z pianą magifoam. Wcześniej miałem hyperwash megsa, jednak nie dawał rady tak jak magi.

Po zmniejszeniu dziurki w rurce marolex przestał "prychac", piana leci jednostajnie i nabicie starcza na dłużej.

Jestem zadowolony z efektu.

Jeszcze raz dzięki dla faraona :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko na "nie" w przypadku megsa z marolexa. Jak oglądałem filmiki z polishedbliss, to z pianownicy z myjki, ten hyprewash dawał radę ja ta lala, ale z marolexa już nie.

Piana żadka i szybko spływała, słabiej też domywała...

Z drugiej strony nie chciało mi się udoskonalać roztworu ani marolexa pod Megsa, bo wiedziałem, że kupię Magifoam. Więc nie przekreślał bym Hyperwasha do końca :)

Ale nie ma tego złego, teraz mam trochę szamponu, bo Hyperwash robi też za szampon ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Quest, końcówka mają swoje numery, jest Ci to nie potrzebne jeżeli znasz kolory, chyba że masz z tym problem. Co do kolejność wkładania części w końcówkę, masz to dwukrotnie pokazane na pierwszej stronie tematu, więc czego chcieć więcej ? Palcem pokazać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem odpowiedź od Polishagel na zapytanie w sprawie wprowadzenia do sprzedaży opryskiwaczy marolexa

"Witamy,

Dziękujemy za wiadomość i sugestię produktową.

Niestety nie planujemy wprowadzać do asortymentu naszego sklepu żadnych produktów firmy Marolex.

Nie spełniają one naszych kryteriów jakościowych i kłócą się z polityką towarową sklepu.

Tym samym chcielibyśmy poinformować, że przerabianie opryskiwaczy ciśnieniowych wkrótce stanie się bezsensowne.

W kwietniu lub na początku maja w sprzedaży pojawi się GLORIA FoamClean 100

... której cena będzie bardzo konkurencyjna ze zmodyfikowanym opryskiwaczem Marolex.

Pozdrawiamy serdecznie,

POLISHANGEL.PL"

 

Dobrze wiedzieć może produkt będzie w przystępnej cenie i będzie robił ekstra pianę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.