Skocz do zawartości

Twój arsenał


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

[ref=#00aa00]Piotrek[/ref], jak narazie z cleanera jestem. ;) Widziałem Twoje testy i mówię, że zamówię Gyeona a nie Colourlocka. ;) Jak możesz napisz mi na PW co ile odświeżasz skóry Leather Coat'em, bo czyszczenie to domyślam się, że wilgotną fibrą. Wrzuciłem 50/50 w odpowiedni dział. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U siebie póki co nakładałem raz. Raz też na jasną eko i ciemną meblową. Producent deklaruje powyżej 3 miesięcy trwałości więc myślę, że co do 3 do 6 miesięcy powinno się zrobić czyszczenie i ponowną aplikację. Zależy też pewnie ile i jak się użytkuje samochód.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
A gdzie takie można dostać ? Jeżeli online to za nie długo coś zamawiam i może sam bym coś mógł dostać :D
ja zamawiałem od http://showcarshine.pl/ dostałem te testerki 1x flexipads Mf 80mm i 2x mikrofibra w gratisie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ArkeolowyRozważ Żurawinę jak jest chłodno nie pachnie tak mocno winiaczem ja cherry. A długość bardzo podobna. Mam go od stycznia i dopiero miesiąc temu zdjąłem to metalowe wieczko . Bo wcześniej był tak wyczuwalny;) ze nie było potrzeby;) Z tym ze mój zapach jest na górze deski wiec może to tez przez to tak długo i intensywnie go czuć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ref]Tomas22[/ref], tą akurat znalazłem wcześniej i się wahałem ale znalazłem używke na OLX w dobrej cenie i jestem zachwycony :D Mogła by być większa mniej-więcej cos takiego jak Eidos zapodał a z drugiej strony to zestaw na szybkie pucowanie 4 kółek :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.