Skocz do zawartości

Twój arsenał


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Dzis przyszła paczka z testerami nowo powstałej firmy z mojej okolicy zobaczymy co chłopaki namodzili :D powiem tylko tyle że kosmetyki wcześniej testowali chłopaki z OliCars Legnica i nie tylko więc raczej nie będzie lipy jak zapewniają :) ja dostałem 3 produkty do testy z 14 :)

 

qRXeQIEl.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

707800 uważaj na tego Clay Sponga potrafi narobić balaganu...

kurcze a ja się nad nim zastanawiam...myślałem, że jest na tyle delikatny, że nie będzie problemów

 

Zakupiłem, użyłem i... Przy odpowiednim poślizgu spisuje się tak, jak powinien, nie czyniąc szkody na lakierze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już wcześniej używałem takiej samej glinki polimerowej AngelWaxa i CarPro i sprawdza się... ale do szkła. Na lakierze niestety tego typu "glinka" po sprawdzeniu pod lampą zostawia sporo niefajnych śladów,choć przy bardzo częstym płukaniu i sporej ilości lubrykanta nie ma tragedii. Jednak użycie bez późniejszego przepolerowania, choćby finiszem, odpada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ref]Domel[/ref], sugerowałem się postami z tego tematu

viewtopic.php?p=665390#p665390

Wszyscy zachwalali... jesli rzeczywiscie ma narobic szkod to po zimie na leona prawdopodobie poleci bilt hamber. A "gabke" przetestuje na jakims starym elemencie. Stoi chyba stara maska w garazu :)

 

707782 Widzę, że zdecydowałeś się na QW jeszcze w pierwotnej wersji.

Szczerze mówiąc to taki dostałem z SCS... Nie wiem czym roznia sie patrzac na opakowanie. Wolalbym nowszy kosmetyk ale chetnie przetestuje tez ten niby trudny w nakladaniu. Z reszta mam teraz wybor? :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Wszystkie te "CLAY SPONGE" od czasów ich premiery dobre kilka lat temu to dość kontrowersyjne produkty. Jeśli nie siądą Ci od pierwszego użycia - wracasz automatycznie do glinki. I ja jestem jednym z nich. Na swoim aucie już raczej jej nie użyje - obojętnie jakiego producenta - przynajmniej nie na mojej foce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.