Skocz do zawartości

Twój arsenał


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

[ref]Michał126[/ref], 40 myć przy myciu raz na tydzień to wystarczy na 10 miesięcy :D :D :D Natomiast moja rękawica wełniana Gtechniq tyle nie wytrzymała, więc 12zł za tego Nigrina uważam za dobrze wydane pieniądze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ref]Michał126[/ref], 40 myć przy myciu raz na tydzień to wystarczy na 10 miesięcy :D :D :D Natomiast moja rękawica wełniana Gtechniq tyle nie wytrzymała, więc 12zł za tego Nigrina uważam za dobrze wydane pieniądze.

Ja kupuję w Auchan w Zabrzu po 7... :lol: Ale myję dużo aut, regularnie 6, więc szybciej mi się zużywa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Usuwanie kleju po ciężarkach nie sprawi mi wielkiego problemu niż dotychczas

 

Krażki Trotona sa bardzo dobre. Nie zdzieraja lakieru jak np APP bo są bardziej miękkie. Co za tym idzie niestety szybciej się zużywają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skromne zakupki w Polish Angel

Super zakupki! Ostatnio chyba tylko z górnej półki ;)

P.S. Nie załączają żadnych atomizerów do tych buteleczek?

 

 

Dzięki, bardzo lubię markę Polish Angel. Dodają atomizery do swoich produktów typu Presto, rapidwaxx a teraz zamówiłem szampon i sealant więc nie ma potrzeby atomizera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.