Skocz do zawartości

Twój arsenał


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Jutro muszę podjać męska decyzje , flex czy festool :o

Jeśli mówisz o Festoolu Shinex Rap 150 FE to osobiście bym ci odradzał. Dlaczego? Mam dwie. Jedna była w naprawie 4 razy, druga raz ale po niedługim czasie zaczęła buczeć , jęczeć, słychać jak przekładnia bądź łożysko dziwnie stuka. Jak na sprzęt za prawie 2 tysiące to nie mogę powiedzieć, że jestem zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem wcześniej że flex też miał problemy z przekładniami . Festool RAP 150- 14 FE SHINEX, bo o takiej myśle , cena nie mała, gwarancja 3 lata , trudno się zdecydować.

Twoja negatywna opinia o tej maszynie jest pierwsza z jaka się spotkałem :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście również odradzam festoola że względu na jego awaryjność. 4 razy już na serwisie i średnio pół roku wytrzymywala....serwisant stwierdzil że trafiłem wadliwy model ale wymiany na nową nie chce zrobić.

Dowiedz sie czy nie ma czegos takiego, ze za 3 razem jak zepsute to samo maja obowiazek wymienic na nowy egzemplarz. Jest chyba jakis zapis prawny, gdzie cos kiedys ale glowy urwac sobie nie daje za to czy tak jest czy to plota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
677200 Dowiedz sie czy nie ma czegos takiego, ze za 3 razem jak zepsute to samo maja obowiazek wymienic na nowy egzemplarz. Jest chyba jakis zapis prawny, gdzie cos kiedys ale glowy urwac sobie nie daje za to czy tak jest czy to plota.

 

Jak się korzysta z rękojmi to są takie zapisy, ale nie w przypadku gwarancji, o której pewnie mowa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Ci się pracuja flexem, ? Jutro muszę podjać męska decyzje , flex czy festool :o

Ja z kolei nie mam odniesienia do innych markowych polerek bo wcześniej miałem einchela którego użyłem tylko raz ( mocno się grzał, brak stabilizacji obrotów i wolnego startu).Choć tylko i wyłącznie do zabawy a nie do celów zarobkowych wolałem zainwestować w coś porządnego, mój flex to PE14-1 więc nie wiem jak się ma do 14-2 i czym się różni ale póki co nie ma żadnych niepokojących objawów ,chodzi cicho i równo, nie grzeje się czy coś w tym stylu. Z racji negatywnych opinii Festoola RAP150 wybrałem flexa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

677499 Wczoraj zamówiłem flexa PE14-2-150

jak nigdy nie polerowales rotacja to mozesz byc w grubym szoku i zadna inna maszyna tego nie zmieni, poki nie znajdziesz w prawy ;)

 

Właśnie zajeździłem kolejna rotacje i musiałem coś kupić.

Dziękuje za troske ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.