Skocz do zawartości

Twój arsenał


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Master
674803 zrobiłbyś produkt będący połączeniem field glaze i lotosa

Czemu nie ? To przecież takie proste :D .

Podaję przepis:

Do czystego naczynia, wlewamy np. po 100ml Filda i Lotosa. Całość przelewamy do czystej butelki i delikatnie wstrząsamy ( NIE MIESZAMY !).

No i mamy długo wyczekiwaną parę ślubną: S + Z :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

674804 Gdzie kupowales lotosa?:-)

Wydaje mi się, że jest tylko jedno miejsce, ale może się mylę :o . U Swissvax'a.pl

Jak wpiszesz swissvax w google mi wyskakuja co najmniej 2:-) czasem 3 sklepy gdzie mozna kupic sv.ceny te same:-)

 

Dodane po 2 minutach 7 sekundach:

Może w oficjalnym sklepie? :o

http://sklep.carscare.pl A moze jednak tu?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

674823 ak wpiszesz swissvax w google mi wyskakuja co najmniej 2:-) czasem 3 sklepy gdzie mozna kupic sv.ceny te same:-)

 

674823 http://sklep.carscare.pl A moze jednak tu?!

 

to jak wpiszesz w to samo google lotos speed to zobaczysz, że jest dostępny aktualnie tylko w jednym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

 

 

I jak rozumiem jednoznacznie juz mam rozumiec, ze musial kupic akurat w tym tak? Asortyment jest staly i niezmienny? Zapytalem wiec oczekiwalem odpowiedzi od osoby pytanej a nie przypuszczen osob postronnych... ale oczywiscie starzy uzytkownicy z doswiadczeniem zamiast pomagac strzelaja na tym forum ironiami, kpinami i uwazaja sie za lepszych zamiast zabrac sie za pomaganie tym nowym... Jakas nie pisana zasada forum im starszy w rejestracji tym bardziej bede dowalal mlodszym zamiast pomoc? Poczytajcie swoje pierwsze posty to moze sie ogarniecie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Master

[ref]TfB[/ref],

Otrzymałeś przecież precyzyjną odpowiedź ode mnie. Nie ma sensu się irytować. A jak widać staż w rejestracji (cokolwiek to oznacza) nie ma tu nic do tego. Zresztą, jak pewnie zauważyłeś, jestem już na forum troszkę czasu i nawet nie wiedziałem, że są inne sklepy ze Swissem. :o Co prawda nie wiem również, czy tam userzy KA otrzymują jakiś rabat, bo jeśli nie, to wybór jest chyba oczywisty. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ref]TfB[/ref],

Otrzymałeś przecież precyzyjną odpowiedź ode mnie. Nie ma sensu się irytować. A jak widać staż w rejestracji (cokolwiek to oznacza) nie ma tu nic do tego. Zresztą, jak pewnie zauważyłeś, jestem już na forum troszkę czasu i nawet nie wiedziałem, że są inne sklepy ze Swissem. :o Co prawda nie wiem również, czy tam userzy KA otrzymują jakiś rabat, bo jeśli nie, to wybór jest chyba oczywisty. :)

 

Nie irytowalem sie na Ciebie akurat:-) jak najbardziej dziekuje za odpowiedz. Ale do Twojej dolaczone byly kolejne bez sensu a lotosa mozna tam bylo dostac... Po prostu z tego co zauwazylem jest grupka na forum osob ktore wola odpowiedziec ironia, sarkazmem, wysmiac, probowac ponizyc nowych uzytkownikow zamiast im pomoc badz skorygować ich bledy i to mnie irytuje akurat. Uwazaja sie za alfe i omege jednoczesnie nie staraja sie nauczyc czegokolwiek innych, a zarazem szczycac sie mianem najwiekszego forum detalingu dziwia sie ze maja nowych niedosiwadczonych userow. ale po co pomoc jak mozna wysmiac?:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ref]TfB[/ref], a po co czytać i samemu się uczyć? Jak można zadać głupie pytanie i oczekiwać pokierowania jak małe dziecko za rączkę. Z takim podejściem długo nie zabawisz na KA.

Akurat spodziewam sie ze zaraz posusuwasz moje posty i udasz wielkiego maczo... i akurat sobie czytam te Wasz oftopy w co drugim temacie ktory ma sluzyc pomocy i nic z wiekszosci nie wynika lub nie ma precyzyjnej odpowiedzi na moje pytanie. Ale tak wiem to moja wina ze nie robie tego profesjonalnie i zadaje oytania na ktore nawet z opcja szukaj nie znalazlem odpowiedzi albo byl tam jeden wielki oftop. Takze brawa dla Ciebie jako czerwonego za profesjonalizm psze Pana... I co dostane bana bo zadaje pytania? Wez bo smiechne do Twojego podejscia do uzytkownikow... Serdecznie nie pozdrawiam i zrobilem SSa, zebys mogl sie wykazywac usuwajac posty odpowiadajac sarkazmem ironioa i ponizajac uzytkownikow zamiast im pomoc... Taki jestes profesjonalny....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie też zadziwi fakt ze poza oficjalnym sklepem SVa, ktoś jeszcze handluje ich kosmetykami :shock:

To chociaz ciesze sie, ze moge pomoc jak czegos w ori akurat nie bedzie:-)

 

Dodane po 4 minutach 34 sekundach:

PS Slovak dodaj mnie do wrogow to Ci moze ulzy... bedziesz mogl pomijac moje durne pytania i Ci od razu bedzie latwiej zyc, jak Ci tak wadze i nie masz ochoty mojej wiedzy prostowac, nauczyc itp. tylko wolisz ponizyc:-) Milego dnia Ci zycze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.