Skocz do zawartości

Twój arsenał


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

658982 Fajna ta szlifierka. Jaki ma skok?

Całkiem niezła jest, widziałem ja u jednego poważnego detailera i też ja sobie chwalił. Dodatkowo dokupiłem do niej talerz oporowy 75mm, chciałem jeszcze 33mm ale nie było. Co do skoku to jest w granicach 2,5-3mm

 

Dałbyś namiary na tego faceta ;) poszukuje właśnie krążków do tego Bassa

To są krążki 600, 800 i 1000, a użytkownik na allegro ma nick Martech_pl i chyba jako jedyny sprzedaje te szlifierki własnie z takimi krążkami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

658982 Fajna ta szlifierka. Jaki ma skok?

Całkiem niezła jest, widziałem ja u jednego poważnego detailera i też ja sobie chwalił. Dodatkowo dokupiłem do niej talerz oporowy 75mm, chciałem jeszcze 33mm ale nie było. Co do skoku to jest w granicach 2,5-3mm

 

Dałbyś namiary na tego faceta ;) poszukuje właśnie krążków do tego Bassa

To są krążki 600, 800 i 1000, a użytkownik na allegro ma nick Martech_pl i chyba jako jedyny sprzedaje te szlifierki własnie z takimi krążkami

Cholera szukam właśnie wodnych krążków od takiej gradacji 600-800-1000-1200-1500-1800-2000-2500-3000 i nie mogę znaleźć :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Patrzcie na konsystencje Presto :D

 

To chyba mój ulubiony QD. Wypsikałem go już ok 1,5 LITRA i niebawem planuję dokupić kolejny literek :kox:

PS: Z moich obserwacji wynika że ten QD lubi fibry z krótkim włosiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ref]Manios[/ref], mrcleaner, ~21zł, VIKAN 556052.

Gąbka z przeznaczeniem do Fireball Ultimate Paintwork Cleaner'a, ale po rozpakowaniu i pomacaniu to chyba bym nie miał problemu objechać nią auta po dobrym prewashu :D

[ref]booohal[/ref], mrcleaner ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.