Skocz do zawartości

Twój arsenał


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Gesiu_15 Tak kupiłem "wreszcie" lubrykant do glinki i jestem zadowolony+ glinka Bilt Hamber. Dobry poślizg i jeszcze świetny zapach, więc praca z nim przyjemna. Trzyma barwę, wcześniej trzymany był w szafce, ciekawe jak teraz będzie na otwartej przestrzeni... jak Ty przechowujesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ManiekRS Regał kupiłem w "mrówce". Mam go przykreconego dodatkowo do ściany z powodu nie zbyt równej podłogi w garażu, na poziomie stoi idealnie.

 

Co do szamponu to dostałem całą zgrzewke od sąsiada, lecz napewno go nie użyje na lakierze, co najwyżej przetestuje na nadkolach... możliwe że się przyda. Szampon firmy Monza, jakiś budżetowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po sprzątaniu w szafce zawsze nadchodzi czas na zakupy :-]

Produkty u nas mało znane* ale że dystrybutor od razu sprzedaje wersje 100ml za śmieszne pieniądze, to trzeba je sobie przetestować ;)

 

IMG_0703.jpg

 

 

 

*pod marką Carchem, bo firma ta robi dla innych firm sporo chemii znanych na rynku ale pod innymi nazwami ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
647894 Domel, po co Ci tyle tego ??? Produkty się dublują

nie dubluja sie :) kazdy jest inny. Cztery rozne QD. Szczegolnie QW od ADBL mnie ciekawi i ponoć bardzo dobre antyelektrostatyczne właściwości Instanta. Soft99 raczej jako ciekawostka co Korea wymyslila ;) Zycie jest krotkie, trzeba sprawdzic i z testowac wszystko ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam to samo. Na początku po jednej sztuce do czego innego. Obecnie coraz więcej produktów się dubluje. Wychodzi smykałka kolekcjonera, ale również chęć spróbowania czegoś innego zanim zużyje się obecny specyfik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.