Skocz do zawartości

Twój arsenał


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Kolego Tommy Lee zaczynam przygodę z detailingiem, znalazłem w wyszukiwarce twój post z miernikiem, mógłbyś coś pomóc jaki miernik wybrać ?

szukałem czegoś dokładnego bo ponoć jest w tym fachu potrzebny i największą moją ciekawość zwrócił filmik z miernikiem z YT bo widzę, że jest pomiar co do 1um, podpowiesz coś odnośnie wyboru ?

Miernik :

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

New Detailing, Do tej pory używałem dwóch rodzajów mierników, swojego P-10-S-AL i takiego jak na zdjęciu:

miernik_lakieru_gl-7_prezentacja.jpg

Swój kupiłem ze względu na to ze jest to nowsza konstrukcja polecana tu na forum i posiada sondę z kulką która jest wygodniejsza i bardziej precyzyjna (faktycznie przydaje się tam gdzie są różnorakie przetłoczenia i gdzie sonda nie dotyka całą powierzchnia do lakieru). Przy tym jednolitym mierniku ciężko było mi złapać pomiar bo sonda była zbyt sprężysta i niewielkie odchylenie zmieniało odczyt.

Przeczytaj sobie ten temat, tu jest sporo napisane o tym mierniku i jest porównanie ze sporo droższym odpowiednikiem (niestety nie działają zdjęcia :/ )

viewtopic.php?t=22586

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.