Skocz do zawartości

Twój arsenał


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Faktycznie fajny pomysł. :good:

Muszę też pomyśleć z tymi opisami na szmaty - pudeł pięć i wszystko w nieładzie.

Słoneczek - 100 - i wszystkie kolory świata, w jak przyjdzie co do czego, to trzeba przekładać i szukać odpowiedniego. :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam za dużo MF , pędzelków i innych aplkatorów itp żeby nie były poukładanie i opisane . Tymbardziej że czasami przy róźnych pracach pomaga mi kumpel i ciężko było by mi tłumaczyć co ma wziąc a tak wystarczy że mu powiem z którego pudła .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mLr74O.jpg

 

 

Ta dammm. Teraz trzeba tylko kupić blok CKD i satę 5000 :D

 

Uprzedzając pytania.. Tak jest to chińczyk, ale jego wydajność jest niesamowita. Z moich obliczeń jego rzeczywista wydajność to ok 670L/min!

 

Oprócz tego gada nigdzie nie znalazłem kompresora o takiej wydajności realnej w takiej cenie (2000 zł). Markowe z taką wydajnością to koszt ok 5000-6000, a jak na razie na moje potrzeby ten powinien spełnić swoje zadanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krd, Zdaje mi się, że kiedyś już prosiłeś o to Domel'a (jak dobrze pamiętam) i stwierdziłeś, że przypomniałeś sobie dlaczego tak nie lubisz Endurance :D Jeśli się mylę to sory.

 

Edit,

Jednak dobrze pamiętam :-]

viewtopic.php?f=34&t=1360&p=572383#p572382

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@KRD dokladnie tak suchy3022 hihihi

dla mnie rewelka :) kocham go. Mam oba ale ten w sprayu jest mega wygodny. Uzywam go na potege :) Ale teraz na zime przechodze na FK350.

Brudzi felgi podobnie jak żelowy ? Mam białe felgi i zawsze muszę przecierać kant felgi po nakładaniu, gdyż pozostają czarne przetarcia :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.