Skocz do zawartości

Twój arsenał


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

Używałem obydwu wosków. Prawda że Mirage pachnie pięknie, ale jakoś zymol do mnie bardziej przemawia.

 

Na + zymola, oleistość, trwałość, piękne kropelki, wygląd. Na - trzeba pilnować docierania, żeby nie zasechł i potrafi się trochę spocić.

 

Na+ Mirage zapach, łatwość aplikacji. Na - kropeki takie sobie, trwałość też mniejsza, suchy przez co gorzej się rozprowadza na lakierze.

 

Każdy musi wybrać, które cechy są dla niego ważniejsze. Ja w SV uwielbiam zapachy wosków i ich bezproblemowe docieranie, ale poza tymi cechami wole jednak Zymola.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Swoje spostrzeżenia na pewno opiszę .

 

Jak na razie z gamy Zymol'a najbardziej podoba mi się Titanium , myślę że Mirage siądzie na aucie jeszcze we wrześniu . Zobaczę jak będę stał czasowo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, to jednak potwierdza, że nie ma co generalizować, że dany wosk daje lepszy look niż inny, wszystko kwestia jak konkretny lakier się z nim 'dogada'. Dlatego może się okazać, że mirage, który mnie nie powalił, u Ciebie zrobi robotę. Pozostaję nastrojony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
dudek_t, Tak szybko się niszczy?

Nie, nic z tych rzeczy. Użytkuje po prostu niezgodnie z przeznaczeniem. Więcej do niego wkładam na co dzień i jak potrzebny jest tak jak został stworzony (ultra slim) to już jest powypychany. Dodatkowo lubię mieć różne kolory :)

Tak po prawdzie - wytrzymałość jest mega. Szycie jak nowe, skóra bardzo dobrej jakości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.